Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló után kinek...

Fogamzásgátló után kinek mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Én 9 évig szedtem a gyógyszert. Egy éve hagytam abba kb 5hónap után kezdtük a próbálkozást ,de azóta se akar jönni a baba! Első hónapban volt egy kémiai terhessegem meg most is. Orvosnál voltam kaptam gyógyszert mert elvileg a progi szintem alacsony ,de az se segít! Sokan mondták ,hogy a gyógyszer után hagyjak ki 3 hónapot utána röktön próbálkozzunk mert utana úgy felfog borúlni a hormonháztartásom ,hogy mire helyre jön akar 2-3 év is kellhet.. lehet igazuk lett! Szóval szeretnem ,ha tapasztalatokat írnatok. Köszönöm!

2016. máj. 19. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

rögtön az első hónapban. mind a két alkalommal.


most szeretnénk harmadikat most hagyom abba a gyógyszert, és egyből próbálkozunk is.

szerintem egyből kell próbálkozni, mert valakinél tényleg felborul a rendszer.


első előtt 8, második előtt 2, harmadik előtt 1 évet szedtem gyógyszert.

2016. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első hónapban, nuvaringem volt 11 évig előtte. második gyereket nem tervezünk, így csak egyszer voltam terhes.:) 28 vagyok
2016. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első hónapban, az első együttlétből. :)
2016. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez 30-40 éve volt igaz, amikor lórúgásnyi hormontartalma volt a gyógyszereknek. Ma már semmi tisztulás vagy ilyesmi nincs.

Logikusan gondold végig: ha egyetlen tablettát kihagysz a 21-ből, már esélyed van teherbe esni. Akkor végleges letétel után miért ne lenne?


Nem a tablettával van összefüggésben, hanem vagy simán pechetek van, vagy valamilyen alapbetegséged van, amit eddig nem kerestek, nem vizsgáltak. Vagy a partnered spermája nem megfelelő minőségű.

Egy teljeskorű kivizsgálás kellene, a férfival kezdve (fájdalommentes és gyors vizsgálat, szemben a női kivizsgálással).

2016. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyógyszer szünetet akartam tartani (pár évente mindig tartottam egy félévet), a párommal eldöntöttük hogy akkor már nem is szedem tovább 3 hónap után kezdtünk próbálkozni, és erre még 9 hónapot vártunk mire jött a baba.

A mai gyógyszerek, már nem olyanok mint régen...

Abbahagyás után már az első hónaptól lehet próbálkozni. Kitartás, és sok sikert!

2016. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még annyi van hogy méhszájsebem van. De a doki szerint nem az a baj. Mennem kell hozzá további vizsgálatra is. De ha így haladunk szerintem párom is előfogja venni.

Én tenyleg nagyon figyelek magamra egészség szempontjából. Mindig szedtem vitaminokat ezek mellé tarsult most a folsav +E vitamin. De semmi :/ nagyon elkeserítő! Főleg ,hogy 27 éves vagyok. Boldogok vagyunk ,de gyerekekkel lenne kerek az életünk :)

2016. máj. 19. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem tablettát. Amikor letettem, 1 hónapig használtunk gumit, hogy lássam beáll-e a ciklus. Rendben megjött, úgyhogy a következő hónapban már nem is védekeztünk. És össze is jött a fiunk.
2016. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos mi nem egyből próbálkoztunk! Nem tudom mi segíthetne. De csak törtenik már valami :/
2016. máj. 19. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 hónapba telt. De Én PCOS-es és IR-es vagyok. 1 hete tudtam meg hogy babát várok. :) Most vagyok 6+6 hetes :) . Első baba. 22/L
2016. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon Gratulálok Neked!!!! Elvezd minden pillanatát:))))

Azt megkerdezhetem ,hogy hogyan derült ki az IR és a PCO? gondolom kezelték ,ha baba is sikerült vagy spontán? Bocsi ha sok a kerdésem :D

2016. máj. 19. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!