Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarom hogy menekvés...

Nem akarom hogy menekvés legyen a családalapítás, mégis nem látok más megoldást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bekerültem fél éve egy munkahelyre, amit nem igazán szeretek, 30 évesen már beszéltünk többször a családalapításról, és hát valljuk be egy "nemszeretem" munkahelyről elmenni gyesre egyértelmű döntésnek tűnhet. Építkezés alatt vagyunk, ami őszre fejeződik be, addig nem szeretnék terhes lenni, mert rengeteget kell pakolnunk majd.

Viszont én félek a terhességtől, félek hogy mi van ha betegen születik a baba, stb., ezt a munkahelyet sokáig nem bírom. Váltani nem szeretnék már, de van bennem egy olyan érzés hogy tudat alatt a baba csak "menekülési eszköz" lenne, és félek hogy ez kihat az ő életére is. Nem egyértelműen a babára vágyom, hanem megszabadulni a munkahelytől... Mit tennétek? Esett már valaki úgy teherbe hogy nem különösebben vágyott a babára, de a 9 hónap alatt átértékelte a dolgot?


2016. máj. 20. 08:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzós annál nagyobb az eselye a betegségnek a biológiai órád kegyeg de ha ennyire félsz es nincs benned csak egyszerű tiszta vàgy akkor nem fogod soha elfogadni h amúgy gyerek nem csak boldogság hanem nehéz dolog testileg es lelkileg
2016. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!