Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöljem vele?

Hogyan közöljem vele?

Figyelt kérdés

A párommal tervezünk babát, hogyan lehetne kreatívan közölni vele az örömhírt? Melyik a jobb ha megvan mindenünk egy gyerek felneveléséhez? Ha meglepetés bébi vagy ha tervezett bébi? :)

L/20



2016. máj. 21. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a jobb ha tervezett. Ha nem, akkor a másik fél reakciója is lehet, hogy meglepetés lesz a számodra.


Egyébként aranyosan, kreatívan úgy lehet kőzölni, hogy valami babához kötődő dolgot kell elrejteni/ajándékként elrejteni neki, lehet ez babacipő, első ultrahangos kép, pozitív teszt, képeslap apukának üzenettel, vagy valami apukáknak szóló.


A lehetőségek száma végtelen, van, aki egy kedves de jelentőségteljes szóbeli közlésre szorítkozik.

2016. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, továbbra is várom az ötleteket!:)
2016. máj. 21. 23:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a félelmem, ha tervezett, akkor nem lesz meg a meglepetés öröme, én azt meg feltétlenül szeretném:)
2016. máj. 21. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön össze azonnal. Meg lesz a meglepetés öröme.

Ha nem tudja hogy nem védekeztek, elveszed tőle a tudatosságot. Egy férfi tervez, legalábbis a legtöbben igen. Szerintem szeretné tudni és dönteni róla, hogy apa legyen!


(Plusz a ferjem szerint eszméletlen férfias érzés úgy szeretkezni, hogy az van a tudatában, hogy most teherbe ejti a szeretett nőt. :))

2016. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt öröm volt olvasni ezt a kommentet és igaz:) köszönöm:)
2016. máj. 22. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is terveztükés egy évig nem jött, aztán mikor pozitív lett a teszt, még én is meglepődtem. :)
2016. máj. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Melody0529 ***** válasza:
100%

Én épp tegnap reggel teszteltem pozitívat :)


Augusztusban költözünk végre a saját házunkba, egész héten arról beszélgettünk, milyen színűek legyenek majd a helyiségek, nézegettük a festékeket, de megbeszéltük, hogy a két majdani babaszobát csak simán tisztaságilag lefestjük fehérre, aztán azon majd később is lesz időnk még gondolkodni.


Na, hát én tegnap úgy ébresztettem a drága férjem, hogy "Szívem, plusz egy szobát kell majd színre festeni" :)


Tervezett baba, de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar össze is jön, mert igazából a második hónap volt, hogy nem védekeztünk, de az első, hogy aktívan tettünk is az ügy érdekében :D

2016. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én az elsőnél sajnos elvetéltem, de hamar összejött és a családunkra nagyon jellemző a termékenység, öröm ezt hallani:)
2016. máj. 22. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En igy csináltam

Írtam egy képeslapot. Aminek a külseje a hobbijaval volt kapcsolatos igy nem esett le neki egyből

Vacsi után adtam át neki

Belül ez àllt :

Szia Apu!

Nem sokára érkezik életed legnagyobb "fogása "

Vigyázz az anyukámra míg en nem tudok

Szeretettel születendő gyermeked

Másodiknál

Kapott egy kis dobozt. Benne egy borsóval kivette forgatta a dobozt h na most mivan

A doboz alján csak annyi állt

Szia most meg csak ekkora vagyok :)

2016. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Istenem ez nagyon aranyos *-*
2016. máj. 22. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!