Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha utolsó...

Lehetek terhes ha utolsó aktus után harmadik hónapban meg jött?

Figyelt kérdés
Február 27 én történt a dolog de másnap reggel vettem be escapelt aztán rá 6 napra két máj szerű dolog jött ki aztán voltam dokihoz de mondta hogy 2 hét alatt még nem látszik hogy van e baba viszont vastag volt a méh falamon a nyálkahártyám... ki írt duphostont első hónap után meg jött 5 napig de nem volt egy betét se egy nap aztán második szedés után is rendesen meg jött de 3 nap után el múlt azóta nem szedtem és csináltam tesztet negatív most meg jött és folyok rendesen sötét piros már 2 napja ... június 27 én lesz 4 hónapja hogy utoljára együtt voltunk ...

2016. jún. 3. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint megjelent a holgy, akinek a fejebe nem fer, h nem terhes. Jol tippelte egy masik kerdesnel valaki, h jonni fog, es mar negy honapos terhes lesz. 😃
2016. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Védekezel a terhesség ellen?


"ma beszéltem egy barátnőmmel neki 5-dik hónapban nőtt meg a hasa de akkor nagyon ... az utcánkban egy csaj 7 hónaposan tudta meg, hogy terhes vérzése is volt és a hasa nem nőlt ... na ilyenkor nyugodj meg ..."


A terhességet nem abból állapítják meg, hogy nő az ember hasa. Ha valaki 7 hónapig nem veszi észre, hogy terhes, akkor ott komoly bajok vannak. Ennyi idősen már komolyan mocorog a baba.

2016. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!