Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gonapeptyl melletti terhesség...

Bobo1123 kérdése:

Gonapeptyl melletti terhesség milyen hatással van a babára?

Figyelt kérdés
3hétig szúrtam a gonapeptylt amikor a stimuláló szurit kaptam volna közölték,hogy spontán teherbe estem.de csak 24-én csinál ultrahangot!izgulok,h ne legyen baja a babának.

2016. jún. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg a korai tüszőrepedést gátolja. Ha emellett is teherbeestél, akkor ezzel nagy probléma nincs. Gyors szakirodalomkutatás után nem tudlak megnyugtatni hogy árt-e ez a babának, mert elég kevés ilyen eset lehet, mint a Tiéd, így valószínüleg sorstársat sem fogsz itt találni, de azt megsúgom, hogy a gyógyszerleiratban közölt terheseknek nem ajánlott dolog valószínű csak azért szerepel ott, mert nem végeztek tömegével tanulmányt ilyen gyógyszert kapott kismamákon. (Ahogy sok más gyógyszernél sem)

A másik megnyugtató dolog, hogy általában a terhesség általában minden vagy semmi elven nyugszik kezdetben, ha gondot okozotz volna, valószínű, hogy el sem kezdődik a terhesség. Nagyon szurkolok Neked! Majd írd meg, mi lesz a 24-i ultrahangon! Hány hetesnek számítasz majd akkor? Ne izgulj, próbálj megnyugodni, ezzel teszel Magatokbak a legjobbat! ;)

2016. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,h irtál. Probàlok nyugodt lenni sokat pihenek.most szabin vagyok igy könnyebb mert húzodik a hasam folyton :/ 7 hetes lesz azon a héten. Jelentkezem mindenképpen, h mi történik :)
2016. jún. 13. 20:57
 3/3 anonim válasza:
Szia!Hátha még olvasod.Most ugyan ebben a cipőben járok mint te mikor feltetted a kérdést,mi történt aztán rendben volt minden?:)
2019. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!