Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes lettem?

Lehetséges, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, a múltkor is megszakításos módszerrel szeretkeztünk, utána vettem be esemény utáni tabit, meg is jött. Most újra 2 héttel később ugyan ezt eljátszottuk. Nem ment el, viszont előváladék jutott belém, de most már nem vettem be tabit... mensim után 1.nap történt ez, mit csináljak?
2016. jún. 20. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, akkor is, ha vedekezel rendesen, bar akkor kisebb az esely. Igy nyilvan nagyobb. De vallaltatok, tudtatok, hogy megtortenhet.

En nem tudom megmondani neked, hogy mit csinalj, ha teherbe estel. Csak ti donthetitek el.

2016. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni de úgy tudom hogy nem szabad sokszor esemény utánit szedni csak félévben 1x én így tudom..szerintem először feleslegesen vetted be..várd ki a végét mást nem tudsz csinálni
2016. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez volt az első eset amikor vettem be azért is nem vettem újra
2016. jún. 20. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, h terhes vagy.
2016. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,de valami okos sem lehetsz...
2016. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!