Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016.06.04 -én veszitettem el a szüzességem. 15 éves vagyok és a barátom nálam aludt aznap este és lefeküdtem vele. Este gumival, de reggel gumi nélkül és belém élvezett. Egy kicsit félek, hogy terhes vagyok, habár ő azt mondta, hogy kicsi az esély rá hogy egyszer gyereke legyen.Lehetséges, hogy terhes vagyok?
2016. jún. 21. 11:02
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha beléd élvezet, (az mindegy, hogy reggel, vagy, hogy mikor volt az első) akkor lehetsz terhes. úgy 33% eséllyel.

Az esélyeket tornázza fel 100 felé, ha peteérés felé történt az aktus. És lefelé, ha peteérés után vagy.

Ha teljesen kínai az utolsó bekezdésem, akkor látogass el a kamasz-panasz oldalára és nézz utána, hogy hogy kell írni a gólyának, hogy hozzon egy kisbabát.

2016. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehetséges. És nagyon-nagyon felelőtlen a barátod. Egyáltalán nem érdekli, hogy mi lesz veled, a testeddel és az életeddel. Pár percnyi örömért beáldozza, hogy neked 15 évesen abortuszod legyen. Neked ez mit jelent? Azt, hogy szeret? Még csak nem is tisztel annyira, hogy vigyázzon rád! Mérlegelj, mert bajban vagy!
2016. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

"habár ő azt mondta, hogy kicsi az esély rá hogy egyszer gyereke legyen."

Ez mi akar lenni?Nemző képtelen vagy mi?

2016. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem csak a teherbeesést kockáztatja, de ilyen hozzáállással simán nemi beteg is lehet. Egy jótanács a jövőre nézve: GUMI MINDIG! Reggel-délben és este is!
2016. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Hát persze, hogy nem lehetsz terhes hiszen a pasik mindig igazat mondanak. :)

Nem írtad hogy meg jött-e a havid!

2016. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ciklusod milyen? Mikor volt az utolsó menstruációd első napja?

Amúgy: ha egy pasinak van heréje, nemzőképes.

A férfiaknál nagyon ritka a 100%os nemzőképtelenség.

Egy fiatal kamaszfiú spermái elég erősek (kevesebb káros behatás érte őket)

2016. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolso menzeszed?Hany napra szokott megjonni?
2016. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

grat a barátodnak, meg neked is.


mi az, hogy kicsi az esély rá, hogy gyereke legyen? ezt orvos állapította meg? és mégis mennyi az a kicsi?


persze, hogy lehetséges, hogy terhes vagy. van, akinek úgy jön össze, hogy megszakítással "védekeztek" és még bele sem élveztek.


lassan el is végezhetsz egy tesztet. legközelebb meg legyen több eszetek.

2016. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruációm 29-től harmadikáig volt. A barátommal most lesz fél éve, hogy együtt vagyunk. Neki is az első volt.
2016. jún. 21. 17:01
 10/12 A kérdező kommentje:
23 napra szokott megjönni. Kb négy hónapja kimaradt 2 hónap. Köszönöm a segítséget (már aki segített és nem csak gúnyos megjegyzést tett). :-)
2016. jún. 21. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!