Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016.06.04 -én veszitettem el a szüzességem. 15 éves vagyok és a barátom nálam aludt aznap este és lefeküdtem vele. Este gumival, de reggel gumi nélkül és belém élvezett. Egy kicsit félek, hogy terhes vagyok, habár ő azt mondta, hogy kicsi az esély rá hogy egyszer gyereke legyen.Lehetséges, hogy terhes vagyok?
2016. jún. 21. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

De hogy értette, hogy neki nem lehet gyereke?

Aktus után 14 nappal tesztelhetsz, ha negatív, két nap múlva ismételj, és mindig reggeli pisivel (annak a legmagasabb a hormontartalma). A facelle-t ajánlom, olcsó és megbízható teszt.

Amíg a második nem negatív, úgysem leszel nyugodt.

És most a szentbeszéd, nem úszod meg! :)

Soha, ismétlem, SOHA ne engedd gumi nélkül! A természet úgy hozta, hogy a nőknek nagyobb szívás egy nem kívánt terhesség. Sz@.rügy, így jártunk.

Ezért a lányoknak jobban kell vigyázni.

Én egy ilyen "kalandból" terhesen jöttem ki. És rohadt érzés az abortusz.

Nem lettem meddő, nem tett tönkre a dolog.

Két kislányom született azóta, az első tervezetten, a másodiknál megszakítást alkalmaztunk, ha jön had jöjjön alapon.

Viszont olykor eszembejut, hogy lenne egy lassan harmadik osztályos gyerekem.

Ha ezt a kalandot megúszod, jól jegyezd meg ezt a szörnyű bizonytalan érzést, amit most érzel.

És jusson eszedbe, ha legközelebb a partnered gumi nélkül akarja.

Legyen nálad mindig! Ha egy nem elég, kettő-három akár.

Inkább gumira kérj, mint abortuszra, vagy eseményutáni tablettára.

25N

2016. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes!!! 😃
2016. jún. 23. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!