Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák beadatjátok az...

Kismamák beadatjátok az influenza elleni oltást? Főleg olyanokat kérdeznék akiknek vannak oviba-suliba járó gyerekei is, és mindennap megfordultok ti is ott.

Figyelt kérdés
Vagy hogyan védekeztek az influenza ellen?
2015. jan. 11. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Vitaminok, sok folyadék, rendszeres kézmosással védekezünk ellene. Nem adatunk be ilyen oltást. Véd egy adott influenza típus ellen, de kering száz másik. Feleslegesnek tartjuk. Az egészséges immunrendszert támogatjuk, a család minden tagjánál.
2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én beadattam annak idején magamnak és a lányomnak is. Egész télen nem voltunk betegek, talán egy megfázást leszámítva. Asztmás a lányom, úgyhogy ez nagy szó volt.:) Sokat dilemmáztunk rajta, de utólag nem bántam meg. Sőt, a rotavíruson is sokat agyaltunk a kicsinél, a végén megkapta. Fél évvel később az egész családon átment, kivéve a kicsin. A nagy még a klinikára is bekerült, 7 infúziót kapott. Szerintem van értelme pár oltásnak, bár nagy az ellenszél.:)
2015. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Óvodában dolgozom, de nem. Nem terhesen egyszer beadattam, és olyan rosszul voltam utána, hogy elmondani nem lehet.
2015. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhesen nem érdemes kísérletezni vele. Elvégre az oltás pont arról szól, hogy megfertőznek a betegséggel. Amit amúgy valószínűleg el sem kapnál. Vitaminok, higiénia.
2015. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beadatom, ha meggyógyulnak a gyerekek mert éppen betegek. Koraszülött csecsemő plusz egy kiscsoportos ovis, a doki ajánlotta az oltást.
2015. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem adatom be magamnak. Eddig sem adattam be és tartok tőle,hogy ha terhesen kezdeném többet ártanék vele, mint használnék. ahogy az egyik válaszoló írta az oltással megfertőznek influenzával és ha éppen gyengébb a szervezeted teljesen ledönt a lábadról.
2015. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!