Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanokat kérdeznék akik...

Olyanokat kérdeznék akik egyből mensi után (vagy pár napra rá) estek teherbe, hogy mikor kezdődtek a tünetek, és mik voltak ezek? (Folytatom lent)

Figyelt kérdés
menstruációcióm vége után 2.napon voltunk együtt a párommal, meg sem fordult a fejemben, hogy ebből baba lehetne, de 10 napra rá apró vérfolt volt a wc papíron reggel. Még zsörtölődtem is, hogy ilyen hamar meg fog jönni, mi afene ez, de utána semmi. Elképesztően fáradt vagyok, pedig pörgős, aktív életet élek, más tünetem nincs, elvileg 8 nap van még a követező menstruációig..Valaki tud tapasztalatokat mondani? Köszönöm!
2016. jún. 21. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 28.-29. Ugyhogy van meg mire varni olyan lassan telnek a napok. Na most ne nevess ki de egy korábbi terhességem során nekem is ugymond tunetem volt a fejfájás vagy három napig ugy ereztem szétrobban már..pedig ram sem jellemző ugy altalaban a fejfájás. Volt megjovos érzésem is meg cicifeszules szagerzekenyseg is elkezdődött es hangulatingadozo lettem .. En lepődtem meg legjobban mikor egy nem is olyan sértő dolgon zokogni kezdtem... Ugyhogy biztato azért bar nem akarok hiú abrandokat kelteni benned hamarosan minden eldől. Addig is megy a drukk ezerrel😉
2016. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
írtam privit :)
2016. jún. 26. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!