Lehet terhes leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kedden este megjott majd Penteken egyutt voltam a baratommal..megvan es ovszert hasznaltunk ami pechemre kiszakadt es tul keson vettuk eszre.

Esemeny utanit nem tudok bevenni.

a menstruacio hetfore mar elmult es amugy 17 eves vagyok

Ilyenkor nem lehetek terhes ugye?



2016. jún. 24. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Elviekben lehetsz, de az esélye kicsi.

Eleve alig pár % akkor is, ha direkt gyerekre gyúrva dugtok.

Használjatok másik fogamzásgátlót.

Mi a barátnőmmel megszakításos módszerrel élünk évek óta(vagy a szájába, vagy a fenekébe élvezek) és minden tökéletes, sose volt baj, ügyesek vagyunk.

2016. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem lehetsz


Gyakorlatilag meg függ attól, hogy mikor van peteérésed, ritka a menstruáció alatti peteérés :D


Még akik szeretnének gyereket, azoknak sem feltétlen jön össze elsőre, most az megnyugtató, ha azt mondom, hogy 50.000ből 1 nő esik teherbe már az első próbálkozásnál?


Amúgy kipróbálhattok többféle készítményt is, ami megvéd a terhességtől, tudom, nincs 100%os védekezés, de még mindig jobb, mint innentől minden egyes szex után azon idegeskedni, hogy vajon kilyukadt-e, eléggé libidócsökkentő hatású..

2016. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De édibédi, a szerelem kategóriába írja ki, a kis cukiiiikah.
2016. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
En a helyedben azon aggodnek, h milyen fertozest kaptam el, mikor a nyilt mehszajamba a baratom felpumpalta a bacikat. Ha menstrualsz, fertozesveszelyes a szex, arrol nem is szolva, hogy undorito is, de kinek mihez van gusztusa
2016. jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt!!!
2016. jún. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!