Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea tapasztalatok?

Palástfű tea tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Második hónapja iszom a palástfű teát a ciklus második felétől. Másfél éve várunk a babára, volt sajnos egy vetélésem is. Van köztetek olyan, akinek segített a tea? Okozott valami tünetet a tea fogyasztása? Arra gondolok, hogy 2-3 napja enyhe rosszullétem van, mintha enyhén influenzás lennék. Babára még nem merek gondolni, mert az túl korai lenne (egyébként nálam ez babás tünet). Hétfőre nem várom.

2016. jún. 29. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem amíg ittam, nem jött meg tőle. Amint abbahagytam, pár nap múlva megjött, pedig egy hetet késett miatta.
2016. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem onnantól hogy elkezdtem inni, rá következő ciklusban összejött a baba. de tünet nem volt hozzá. előtte fél évig próbálkoztunk.
2016. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt olvastam, hogy eltolhatja a mensit, hiszen a progeszteron szintet emeli.

Ha negatívat tesztelek a nemvárt napján, akkor abbahagyom.

A múlt hónapban megjött ugyanúgy rendesen a tea fogyasztása mellett.

2016. jún. 29. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem segitett! :) hosszu szoptatas utan jott egy veteles sajnos, amit a felborult hormonjaimnak tudtam be. Eloszor Baratcserje kapszulat szedtem, aztan 2 ho utan ezt a teat a nemvartig. En azt olvastam h verzescsillapito hatasa van, ezert kell mensi alatt abbahagyni. Szerencsere nem jott meg! :) utana ujra ittam, mert veteles ellen is jo, de par het utan ra se birtam nezni (sok mas kajaval egyetemben) :) Egyeb tunetet nem okozott.

Az elozmenyek miatt aztan Utrogestant szedtem, ami szinten hormonpotlo. Hajra!

2016. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó!

Remélem, nekem sem jön meg hétfőn :)

Ha pozi lesz a teszt, folytatom a teát.

2016. jún. 29. 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem bírtam várni, csináltam egy facelle tesztet, és halvány, de jól látható pozi lett! Ha jól sejtem, 12. dpo.

Egyelőre még elhinni sem merem/tudom! Kedden ismétlem, addig hadd erősödjön! Mégis jó ez a tea! :))

2016. júl. 2. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!