Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örs vezér téri sztk-ban...

Örs vezér téri sztk-ban milyen minőségű az ultrahang?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Csütörtökön megyek dokihoz, mert pozitiv lett a terhességi tesztem. És eléggé izgulok, mert volt már méhenkívüli terhességem, csütörtökön leszek 4 hetes és 6 napos utolsó vérzés szerint.


Vajon fog látni valamit ?

Milyen ott az ultrahang milyen minőségű ?


Nagyon jó lenne ha meg tudna nyugtatni, legalább annyit hogy jó helyen kezd alakulni valami. Még ha csak egy petezsákot lát MÉHEN BELÜL!!! , már annak is örülnék miNT MAJOM A FARKÁNAK !!!


És csak azért megyek ilyen korán mert

rettegek attól hogy megint esetleg át kell élnem azt amit akkor annak idején!


válaszokat előre is köszönöm



2016. júl. 4. 12:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

sziasztok, voltam dokinál ! TELJESEN KI VAGYOK KÉSZÜLVE !!!


MENSIM MÉG MINDIG SEHOL ...

ÉS AZT ÍRTA A PAPÍROMRA, HOGY TERHESSÉG VAGY PCO GYANUJA ?!?!?!?

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


hogy lehet ez ? ((visszarendelt 2 hét múlvára))

adott beutalót teljes vérképre.

Azt mondta ő inkább PCO-ra gyanakszik mintsem terhességre. :(((((((((((( 0000000000


A pco produkál pozitiv terhességi tesztet ???

Fájhat tőle a mellbimbóm ? és meg lehet duzzadva ??? feszülhet a hasam ??? magasabb lehet tőle az alaphőm ???


Kérem valaki segítsen !


Nem hiszem el hogy ez velem történik komolyan nem hiszem el !!!!


Azt mondta ha terhesség akkor tuti később fogant, de ő inkább PCO-ra gyanakszik :((((((((((((((((((((


És lehetséges az hogy márciusban voltam a saját dokimnál magánrendelésen, egy teljes átfogó kivizsgáláson +rákszürés ...stb kb. 15 percig csak ultra hanggal vizsgált és mindent megnézett és ezt nem látta ????? ez hogy a pics@ba lehet ??? ((bocsánat , de tényleg nagyon magam alatt vagyok))


ez a doki akinél voltam , adott teljes vérkép és vizeletre beutalót, amin a PCO-t szűri . De HCG-re már nem !!!! azt mondta teszteljek 2-4 nap mulva reggeli első vizelettel, és ha az olyan erős mint a kontroll csík akkor lehet hogy terhesség.



Valaki aki tapasztaltabb mint én ... esetleg PCO-s segítsen ... mert az örület határán vagyok.


Ui.: Ma reggel is teszteltem és pozitiv lett. nem olyan erős mint a kontroll csík de teljesen egyértelmű minden fényben látszó rózsaszín csík ami első perctől kezdve látszódott !!!

2016. júl. 7. 11:22
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell még tennem, hogy én úgy tudom hogy a PCOS mellett a nő egyáltalán nem vagy nagyon összevissza menstruál. Nekem a ciklusom pontos minden esetben 26-28 nap MAXIMUM! csak most nem jött meg !
2016. júl. 7. 11:30
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, hogy ezt mondta az orvos. Nem sokat értek a PCOS-hez, de azt tudom, hogy olyankor rendszertelen lenne a menstruáció, és nem lenne tőle pozitív a terhességi teszt.

Próbálj megnyugodni, (tudom, könnyű mondani), de a vizsgálatok szerintem megnyugtatóak lesznek. Lehet, hogy érdemes lenne egy másik orvos véleményét is kikérni.

Mindenesetre nagyon szorítok, hogy baba legyen!

2016. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, időközben kiirtam egy másik kérdést is ennek a kérdésnek a linkjével, mert azóta csak sírok ! sírok !

először a méhen kívüli, most meg ez ???


El sem hiszem ! Mindenképp megyek az én dokimhoz majd magánba...de csak 2 hét múlva lesz ! :(

a vér és vizelet vizsgálatot természetesen megcsináltatom !


Ezért nem értem ezt, hogy nekem egészen a múlthónapig rendszeres volt a mensim. most nem jött meg csak ! Úgy tudom a Pcos első és leggyakoribb jele a mensi hiánya vagy ritkasága ! de nekem ez nem volt sosem. :(((((((((((((

2016. júl. 7. 12:28
 15/18 A kérdező kommentje:

A kiírt kérdésem valakinek nem tetszett (ugyan mi nem tetszett benne neki, nem tudom) így moderálták... nem tudom mért ilyen rosszindulatúak az emberek. Amikor tényleg tapasztalatokat várok a tőlem tapasztaltabb emberektől. :(((

Nem értem !

2016. júl. 7. 12:40
 16/18 A kérdező kommentje:

jah és hónap közepén szokott lenni tojásfehérjés nyákom és ovulációs görcseim,... akkor ezek mik, nem a peteérés jelei , tünetei ????


:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2016. júl. 7. 13:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Ha pozitív a teszt, akkor terhesség. Ne várj két hetet az orvossal, menj el jövő hét elején magándokihoz! Méhenkívüli után ez nem játék! Én dr. Újhàzy Andrást tudom ajanlani. Nézd meg a weboldalát.
2016. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Mi tegnap voltunk, nagyon nem voltam megelégedve.Az ultrahang max 20 perc volt, a babáról kb semmit nem tudtunk meg és a felénél közölte a hölgy, hogy esélytelen erről a babáról jó képet csinálni. Megertem én az okokat, de más ha az ember a szándékot és az akarást látja...de itt erről szó nem volt.kaptunk 17 db képet cd-n amiből egyet sem tudunk használni, plusz egy mágnest a "legkevésbé rossz" fényképpel és egy DVD-t a vizsgálatról.mi voltunk màr máshol is ilyen ultrahangon és ott mindent megtettek annak érdekében, hogy a legjobb eredmény szülessen.

Az egyetlen pozitívum, hogy mivel 5d-s csomagot választottunk és 5d kèpet egyszer sem làttunk így a 4d csomag árát kellett kifizetni, de ez a minimum szerintem..

Sajnálom, mert nagyon lelkesen mentünk.

2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!