Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan van pénze egy fiatal...

Honnan van pénze egy fiatal anyukának?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm, aki elkezdte, az egyetemet, de terhesség miatt félbe kellett szakitania.


Persze utána folytatta, de már gyereknevelés mellett.


A férjétől elvált, külön élnek mostmár. De amúgy az apa is egyetemre jár még.


Valami rokontól kaptak egy lakást, abban élnek + a csaj tesója (nyilván az apa már külön).


Szerintetek honnan jön neki össze a bevétel?


Én gondolkodtam már ezen, de sosem mertem megkérdezni tőle.


Az apa dolgozik iskola mellett, tehát elvileg töle vonhatnak gyerektartást, de ez a dolog nem áll fenn neki olyan régen. Tehát előtte is tudniuk kellett létezni.


És azért annyira rosszul nem élnek, mert a csaj nem ritkán jár szórakozni, meg ide oda.


Sztem tud bánni a pénzzel, de ettől függetlenül még kérdéses, hogy honnan jön össze minden hónapban az a 100-150 ezer nekik.


2015. febr. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De gusztustalan dolog mások zsebében turkálni...
2015. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó, bocs engem is leirnak egyből, ha megtudják, hogy bme-s diplomával mennyire keveset keresek.
2015. febr. 8. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen diplomád van bme-n? Oda szeretnék majd menni továbbtanulni, megköszönném ha tudnál segíteni itt vagy privátban
2015. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közöd mint eszed.
2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!