Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor foganhatott meg a babám?

Mikor foganhatott meg a babám?

Figyelt kérdés
[link]
2008. szept. 29. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Július 22 vagy 23. Van ennek jelentősége? Bár gondolom, ezért kérdezed....


Viszont ezt csak a jóisten tudja talán megmondani, hogy a két nap közül melyik.... A 22-nek van nagyobb esélye.....

2008. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férjemmel mi is 22.-re tippelünk, de ha elmondom, hogy miért ki fogsz nevetni és azt fogod mondani, hogy hülye vagyok:-)
2008. szept. 29. 12:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 23-án.

de miért is nevetnénk.ki??!!

2008. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudni kell, hogy nagyon nagyon régen próbálkozunk egész pontosan 7 éve. 22.-én "utána" mind a ketten a hasamra tettük a kezünket és megkértük a babát, hogy foganjon meg végre, mert már nagyon várjuk őt! És meghallgatott minket!
2008. szept. 29. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok!:-)

Ja és gratulálok Nektek!

2008. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

na látod! nem is nevettünk ki!

Sok boldogságot kívánok a babához.

2008. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De jóóóó! Akkor most biztos nagyon boldogok vagytok!Gratula nektek!!!!!

Ezt a "kézrátétet" mi is kipróbáljuk, hátha...:-)

Az én párom, amikor jön a popo alá párna póz, mindig megsimogat és azt mondja:terhesedj Drágám!De eddig sajnos nem sikerült...:-(

2008. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
istenem hét éve??????????????? ez borzalmas sok idő hogy bírtad ki????? akkor én a három évvel ne is nyavajogjak?? minden elismerésem a tietek! nem biztos hogy mindenki végig tudná csinálni. nektek, hogy sikerült???? nagyon kíváncsi lennék, és mégegyszer gratulálok a kitartásotokhoz. ird meg kérlek!!!! letti.
2008. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Volt ebben az időszakban minden elhihetitek a legdurvább az volt, hogy 1 év azzal ment el, hogy engem kezelt a doki holott nekem semmi bajom nem volt. Aztán orvosok után való rohangálás széttárt kezek és végre egy doki aki szikét ragadott és megműtötte a férjemet márciusban és itt az eredmény.

Soha nem szabad feladni még akkor sem, ha már úgy érzitek nincs tovább, mert mindíg van!

2008. szept. 29. 13:31
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Írd be amit be kell és kiírja amire kíváncsi vagy, sőt :)

2008. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!