Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés nélkül hatoltam...

Védekezés nélkül hatoltam bele a barátnőmbe, az egész pár másodpercig tartott, nem élveztem bele, korábbi ejakulációm 4-5 nappal ezelőtt lehetett. Lehet terhes ennyitől?

Figyelt kérdés
El sem hiszem ,hogy lehettem ilyen felelőtlen és most nagyon félek,talán még jobban mint ő.Első sorban olyanok válaszára lennék kíváncsi,akik már követtek el hasonló hibát.A ciklusa 9.napján történt a dolog,ami általában 29-30 napos.

2016. aug. 1. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés a ciklus közepére esik,tankönyv ide vagy oda,az orvostudomány ennyit már megfejtett,még akkor is,ha eltér olykor ettől a természet. Ezzel az erővel akkor semmit sem kell figyelembe venni. Gondoltam ennyi vigaszt tudok nyújtani a kérdezőnek,de valahogy azt látom,hogy az együttérzés igencsak hiányzik. Bárki kerülhet ilyen helyzetbe. Nem tudom miért kell egy reményt adó választ leszólni.
2016. aug. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem terhes a barátnőd. Pár másodpercig voltál benne, az nagyon kevès. Szerintem nincs sok esèlye, hogy pont akkor előváladèk került belè, el sem èlveztèl. Nyugodjatok meg ès vegyetek egy terhessègi tesztet minèl hamarabb, amint lehet. Mert itt sajnos vagy azt írják, hogy igen lehetsz, vagy nem, mert nem látunk belèd. Èrdemes lenne tesztelnetek, mert mire megjön neki az sok idő ès lehet hogy teljesen fölöslegesen izgultatok.

Gyógyszertárba kiadjak 18 alatt is. 600-700Ft -èrt.

2016. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Èn nem èrtem mièrt kellett engem így le pontozni.... 20%..

Nekem tènyleg így volt, nem kitalálció, velünk is ugyanez törtènt ès nem lettem terhes. Hülyèk voltunk ès felelőtlenek, de emiatt mièrt kell lepontozni.

*Első sorban olyanok válaszára várok akik követtek el hasonló hibát* ugyanezt kovettuk el.... Kár volt leírni, ha szerintetek ennyire nem hasznos, vagy ennyire hihetetlen, hogy èn nem lettem az ès lehet ő sem az, tesztelni kell ès majd kiderül, nem tudhatja senki!

2016. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
[link] ugygondolom ez sokat segithet :)
2016. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tesztet mindenképp veszünk.
2016. aug. 5. 11:06
 16/18 A kérdező kommentje:
Hányadik naptól biztos a teszt (kérdéses eset után),20?
2016. aug. 11. 10:58
 17/18 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem lesz terhes a barátnőd. A megszakításos védekezés leginkább azért veszélyes, mert fennáll a lehetőség, hogy a férfi nem száll ki időben,elég 1 másodperc késés is.

Az előváladék meg akkor tartalmazhat spermiumot, ha előtte nem sokkal volt ejakuláció, és még nem wc-zett azóta az illető.

Ettől a pár másodperctől nem lesz semmi.

2016. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem lett gond
2016. aug. 21. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!