Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek halvány pozi tesztek?...

Ezek halvány pozi tesztek? (Gabriel és Facelle)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ez a kettő Gabriell (egy és ugyanaz a teszt)


[link]

[link]

ezek facelle tesztek. a két kép ugyanarról a 2 tesztről készült.

A felső tegnap délutáni, az alsó ma reggeli


Mindegyik időn belül már 1-2 perc után látszott.


Azért vagyok bizonytalan, mert PCOS + IR vagyok. Hol van ciklusom hol nincs. Legutóbbi hónapban nem volt pl. és hallottam arról hogy esetleg a peteérést is jelzi a teszt. Félek, hogy esetleg nekem is ezt jelezné ?!?!

tudom ti erre nem tudtok válaszolni... csak annyira izgatott vagyok... nagyon boldogok lennénk ha baba lenne !


a válaszokat nagyon köszönöm !



2016. aug. 2. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
a facelle nagyon jó teszt.....aki nem látja a facellén az vegyen szemüveget
2016. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Remélem tényleg pozi.


Veszek este egy facellét és holnap reggel megpróbálom ... hátha van erősödés.


felteszem majd a képet :)


Köszönöm a drukkot !

2016. aug. 2. 11:20
 13/69 anonim ***** válasza:
#3 vagyok! Amit utoljára töltöttél fel a facelleről, az már bizony biztató! ;) Vizeletsugaras facellet vegyél! Én mindkettőt használtam most a harmadik babánál, de talán az vmivel erősebben mutatta mint a tesztcsíkja! :) Drukkolok!
2016. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
én is látom :D remélem nem tévedek :)
2016. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! és a drukkot,remélem lesz erősebb legalább csak egy kicsivel :)))))
2016. aug. 2. 12:57
 16/69 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ezek negatívak, de drukkolok hogy pozi legyen!
2016. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló cipőben járok mint te. Nekem két vetélésem volt, mindkettőnél a facelle hasonló halvány volt a 14. napon (megérzem a peteérést). Kb 4 nap alatt lett teljesen pozitív. Egyszer ovu teszt helyett véletlenül terhes tesztet használtam, éppen ovukor, volt rajta egy nagyon halvány csík, de azt lehetetlen lett volna lefényképezni.

A Facelle teszteden látom a 2. csíkot, gondolom élőben jobban látszik, azért a fényképezés elég sokat ront a teszt megítélhetőségén.

Kíván neked a legjobbakat!

2016. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, köszönöm a biztató szavaidat.

Bízom benne, hogy igazad lehet.

Elvileg ha egy esetleges peteérést jelezne akkor már holnap holnapután már negatívnak kéne legyen a teszt.


Az a baj, hogy most sajnos azt sem tudom, hogy éppen peteéréses időszakban vagyok-e vagy sem,mert elég rendszertelen a ciklusom a PCOS+IR miatt, amit gyógyszerrel kezelünk !

Viszont elég gyakran vagyunk együtt apárommal tehát akár össze is jöhetne... ha Istenke végre ránk nézne !

2016. aug. 2. 13:45
 19/69 anonim ***** válasza:
Én làtom mindeggyiken amire te gondolsz ès nagyon drukolok hogy szèpen erősődjőn,de ha elfogadsz egy tanàcsot akkor vàrsz 2-3 napot mert ha nem olyan ütemben nő a hcg akkor csak ki idegeled magad.
2016. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
Szerintem is ott a 2.csík! Várjuk a mait😊
2016. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!