Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek halvány pozi tesztek?...

Ezek halvány pozi tesztek? (Gabriel és Facelle)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ez a kettő Gabriell (egy és ugyanaz a teszt)


[link]

[link]

ezek facelle tesztek. a két kép ugyanarról a 2 tesztről készült.

A felső tegnap délutáni, az alsó ma reggeli


Mindegyik időn belül már 1-2 perc után látszott.


Azért vagyok bizonytalan, mert PCOS + IR vagyok. Hol van ciklusom hol nincs. Legutóbbi hónapban nem volt pl. és hallottam arról hogy esetleg a peteérést is jelzi a teszt. Félek, hogy esetleg nekem is ezt jelezné ?!?!

tudom ti erre nem tudtok válaszolni... csak annyira izgatott vagyok... nagyon boldogok lennénk ha baba lenne !


a válaszokat nagyon köszönöm !



2016. aug. 2. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
Az egyik teszten én is láttam halványan a második csíkot :) én is pcos vagyok, nekem a Gábriellel negatív lett, a patikában ajánlották a Cyclotestet, és az pozitív lett :) 20 hetes kismama vagyok. Drukkolok!
2016. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

sziasztok !

Teszteltem ma reggel :)

Hát ezen is van valami :)

csatolom a képeket. Egy tesztről készültek.


[link] ez olyan 1-2 percnél készült


[link] ez 5-6 percnél, amikor már eltünik teljesen a rózsaszín háttér


[link] ez is kb. 5 percnél.


[link] és itt van egy kép a tegnapiról és a mairól... a tegnapi a felső. az alsó a mai. És ez a kép már úgy készült hogy kiszáradt formában.


Kedves utolsó válaszoló, Nagyon gratulálok a Babucidhoz. Én is úgy szeretnék már így lenni. :) Nagyon reménykedem.


Most vettem egy másik márkájú tesztet, majd azt is megcsinálom holnap reggel, ha azon is van valami, akkor az már csak jelent valamit. :)

2016. aug. 3. 09:30
 23/69 anonim ***** válasza:
Van ott vmi! :)) de sztem ugyan ilyen tesztet is csinálj mindenképp, hogy látszódjon, ha erősödik! Próbáld ki a vizeletsugaras facellet is! Drukkolok! ;)
2016. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azért mondom a vizeletsugarast, mert nekem úgy volt, hogy 9dpo reggel csináltam egy ilyen facelle tesztcsíkot, amin alig, de mintha vmi látszódott volna,mint a tieden kb. Aztán délután egy jó 3 órás pisiből a vizeletsugarason teljesen kivehető második csíkom lett! :)
2016. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Igen vizelet sugarasat akartam venni, de az sajnos nem volt itt nálunk a rossmanban, csak ez a tesztcsík, ezért ezt vettem.

Akkor csinálok facellét, remélhetőleg kapok vizeletsugarasat ... :)


Igazság szerint egyéb tünetem nem nagyon van, már két - három napja esténként émelygek. de kb. ennyi.

2016. aug. 3. 10:03
 26/69 anonim ***** válasza:
Ha ez facelle akkor sajna nincs jo hirem. Nekm vagy 5 db ilyen lett. Nincs baba sajna.... Nagyon becsapos ez a teszt sajnos. Allandoan ott a masodik csik es nincs baba. Tobb ismerosomet is becsapta mar.
2016. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a válaszod. Nekem sosem volt ilyen ez a teszt ... eddig bármikor használtam bármennyire hesszeltem sosem találtam második csíkot. és azért aktívan tesztelgetek majdnem két éve...

És ez mellett meg ott a gabriel ami szintén halvány.


De néhány nap múlva kiderül remélhetőleg. Nyilván ha nem erősödik akkor ... téves/fals pozi volt !

Nagyon örülnénk ha nem igy lenne :)))

2016. aug. 3. 12:09
 28/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


ma délutáni pisiből lett egy halvány xepil tesztem "pozitiv" és egy intimed ,amin van valami halvány csík élőben, de fotózva sajna nemlátszik. csak sajna annyi rosszat olvasok az xepil tesztről, hogy még ez sem győzőtt meg !


csatolom a képet


[link] xepil


[link] intimed

2016. aug. 3. 17:04
 29/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet ebből baba,ha erősödik!!

Annyira dícsérik a facelle vizeletsugarasat,de én nem vagyok meggyőzödve arról,hogy nagyon jó...2 terhességben csak akkor teszteltem vele,amikor már többedjére tényleg pozitívat vártam.Mút hónapban csináltam,tuti nem voltam terhes,és még most is látszik rajta halvány csík..Ugyanez az x-epil,meg még egy volt,ami vizeletsugaras és időn túl szép rózsaszín száradási csík marad...Én netes 10es érzékenységű tesztet használok,soha nem csaptak be,ráadásul hamar kimutatta a babákat,peteérés után(amit ovuteszttel követtem) 9 nappal!!!Nem one stepet,hanem egens teszt,kb.90Ft darabja.Ha nem vagyok terhes,egy szellemcsík sincs rajta,one steppes társával ellentétben!..Drukkolok,h erősödjön!

2016. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! és a biztatást is !


Hát nagyon bizonytalan vagyok

Tényleg ! Mert hiába van mindegyiken valami halvány maszat... mindenhol azt olvasni már a mai világban, hogy másnak is ilyen volt, de nem volt baba...stb. Jó persze lehet hogy volt, csak nem tudott megtapadni ez az amit sosem tudunk meg utolólag. Mi van akkor ha a teszt gyártók már eleve igy csinálják a tezstet hogy az embert kétségek között hagyva... és akkor majd rohan a boltba másik tesztért. :( lehet én inkább rendelek a netről!

Meglátom , hogy holnap reggeli teszt mit mutat.


természetesen jövök a hirekkel :) és remélhetőleg lesz mit fotóznom is :))) és akkor képpel is !

2016. aug. 3. 17:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!