Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek halvány pozi tesztek?...

Ezek halvány pozi tesztek? (Gabriel és Facelle)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ez a kettő Gabriell (egy és ugyanaz a teszt)


[link]

[link]

ezek facelle tesztek. a két kép ugyanarról a 2 tesztről készült.

A felső tegnap délutáni, az alsó ma reggeli


Mindegyik időn belül már 1-2 perc után látszott.


Azért vagyok bizonytalan, mert PCOS + IR vagyok. Hol van ciklusom hol nincs. Legutóbbi hónapban nem volt pl. és hallottam arról hogy esetleg a peteérést is jelzi a teszt. Félek, hogy esetleg nekem is ezt jelezné ?!?!

tudom ti erre nem tudtok válaszolni... csak annyira izgatott vagyok... nagyon boldogok lennénk ha baba lenne !


a válaszokat nagyon köszönöm !



2016. aug. 2. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, sajnos én is kezdem úgy érezni, hogy nem lesz itt baba.

És bár fáj belátnom lehet hogy igazad van... és tényleg ezek ilyen "képzeletbeli csíkok" ...


Bejelentkezem nődokihoz , amúgy is kell mennem !


kezdem magamat lebeszélni erről a dologról... hogy még se essek akkorát majd pofára... mert az nagyon rossz.


Néhány nap múlva tesztelek még egyet talán. Attól függ mikorra tud fogadni a doki.


Köszönöm az eddigi válaszokat és drukkot is, de úgy néz ki hogy egyenlőre sajnos nem örülhetünk...


Még jó hogy páromnak nem említettem egyenlőre (úgy voltam vele, ha majd határozott két csík lesz akkor) , sajnos beleéli magát és nehezebben viseli a csalódást mint én ! Most ettől megkíméltem !

2016. aug. 4. 12:15
 42/69 anonim ***** válasza:
Betettem figyelobe a keredesed. Mar en is szoritok neked! 😀
2016. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
én voltam a 40-es hozzászóló: Drukkolok neked továbbra is nagyon és örülök hogy nem vetted bántásnak amit írtam. Szorítok nagyon hogy baba legyen belöle :) Majd írj kérlek hogy mi lett veled
2016. aug. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Kedves 40-es válaszoló, Ne butáskodj, miért sértődtem volna meg ? Hát azért kérdezek mert kiváncsi vagyok mások véleményére... mert bizonytalan vagyok ... Köszönöm neked az őszinteségedet és azt hogy drukkolsz nekem !



Jövőhét csütörtökre kaptam időpontot a dokimtól. addig még nagyon sok idő van ! :(


Ma reggeli Gabriel teszt:


[link]

[link]

[link]

Ezek a képek az első 5 percben készültek egy és ugyanazon tesztről.


Mindegyiken ott van egy halvány csík.

csak nem értem miért jön ki időn belül 1-2 percen belül már ez a halvány csík ?


Lehet jövőhéten inkább elmegyek magánlaborba egy HCG vér tesztre !

2016. aug. 5. 10:13
 45/69 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozinak néz ki.
2016. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Teszteltél még azóta?
2016. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
Ne gabriellel tesztelj, mert nagyon gyakran szellemcsikos. Mindjárt belinkelem a kérdéseket, nekem is ilyen volt a gabriel 5 percen belül, de akkor sajnos nem volt baba.
2016. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Kedves Utolsó !

Köszönöm a válaszod, és kérdésed belinkelését. Gratulálok tiszteszívből a gyerekekhez:))) Remélem én is hamarosan tesztelhetek pozit :)



Igen teszteltem még vasárnap, és sajna pont Gabriel volt otthon.

Csatolom a fotókat.


[link]


[link]


[link]


Egy tesztről készültek a képek.


Én azt gondolom , hogy ez szellemcsík... sajnos... fáj belátnom de így van !

Nem erősödött és én szürkének látom.

Egyébként most voltam reggel HCG vérvételen, elvileg délután már meg is van az eredmény.


Én azt gondolom, hogy lehetséges, hogy a PCO miatt eleve nehezebben következik be az ovuláció,és esetleg azt jelzi a teszt ennyi napja.

Mert hogy a facelle is lett csíkos, X-epil is, és ez a gabriel is ...


Na mindegy...


Köszönöm mindenkinek a drukkot! De sajna egyenlőre ez nem babuci ! :((( Legnagyobb fájdalmamra !

Csütörtökön megyek uh-ra... amúgy is el kell már egy kontroll és ott fogja látni a doki, ha megint nem tudott megrepedni az érett tüsző!


Írok még amint van eredmény a vérrel kapcsolatban!

2016. aug. 8. 09:16
 50/69 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező! Egyetértek veled, én is gondoltam arra, hogy neked Lh-t mutatnak ezek a tesztek. Meg van emelkedve az Lh szinted, de nem tud a tüsző megrepedni. Legalábbis nekem ez ugrott be.


Ha baba lenne a tesztek sajnos már azóta dupla olyan erősek lennének mint az első! :(


De ne csüggedj! Sikerülni fog az a baba! :) Szorítok nagyon, hogy minnél hamarabb igazi pozit tesztelj! :)

2016. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!