Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek halvány pozi tesztek?...

Ezek halvány pozi tesztek? (Gabriel és Facelle)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ez a kettő Gabriell (egy és ugyanaz a teszt)


[link]

[link]

ezek facelle tesztek. a két kép ugyanarról a 2 tesztről készült.

A felső tegnap délutáni, az alsó ma reggeli


Mindegyik időn belül már 1-2 perc után látszott.


Azért vagyok bizonytalan, mert PCOS + IR vagyok. Hol van ciklusom hol nincs. Legutóbbi hónapban nem volt pl. és hallottam arról hogy esetleg a peteérést is jelzi a teszt. Félek, hogy esetleg nekem is ezt jelezné ?!?!

tudom ti erre nem tudtok válaszolni... csak annyira izgatott vagyok... nagyon boldogok lennénk ha baba lenne !


a válaszokat nagyon köszönöm !



2016. aug. 2. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Bocsi, hogy eltüntem, csak ma egésznapos továbbképzésen voltam, így nem is tudtam gépközelbe kerülni.

No a HCG eredményem: 41 lett, igy a dokimmal beszéltem, azt mondta hogy egy nagoyn korai terhességről van szó , amiből még bármi lehet, ne éljem bele magam.


szednem kell tovább a metformint, hogy megmaradjon a babuci !


Nagyon boldog lennék, de még egyenlőre nem merek !


Mivel az utóbbi 2 hónapban nem volt mensi így nem tudom mihez számolni se.


Dokim javasolta, hogy teszteljek tovább két naponta, és ha látom az erősödést akkor jó uton járunk, és az eheti csütörtöki vizsgálatot áttette jövőhét csütörtökre, mondván hogy most még tuti nem látunk semmit, ne is bojgassuk... várjuk még egy kicsit.


Ma már enyhén görcsölt a hasam is(doki mondta ez lehet a koraterhességi tünetek egyike is .. illetve akár sajnos mensi is)... remélem nem most akar megjönni... amikor az elmúlt két hónapban semmi nem volt.



Teszteltem ma is :


[link]


[link] gabriel szétszedve .


[link]



[link] vizeletsugaras facelle


Köszönöm mindenkinek a drukkot.


Mindenkinek köszönöm aki végig itt volt és figyelte az eseményeket ez alatt az egy hét alatt. természetesen még nincs vége. a teszteket és minden infót meg fogok veletek osztani. és hálás vagyok nektek !!!! nagyon nagyon .... MINDENKINEK !!!! ::)

2016. aug. 9. 16:05
 62/69 anonim ***** válasza:
Juj de jo;)drukolok hogy szépen nővekedjen a babucid és szép erős legyen;)
2016. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
Szoritok! 😊
2016. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok!

(Gabriel tesztes)

2016. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2016. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kérdező?
2016. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled? :)
2016. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
engem is nagyon érdekelne. remélem minden a legnagyobb rendben van :)
2016. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:
Gondolom nem sikerült, különben jelentkeztél volna nagy boldogságodban! Sajnálom!
2016. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!