Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Valaki hasonlóan...

Mi lehet ez? Valaki hasonlóan járt már?

Figyelt kérdés

6napja késik a mensim.multheten volt pár csepp rózsaszín kis folyas de igazából csak a wc papirig jutott. A mellem mar bő másfél hete nagyon érzékeny sôt nőtt is.el mentem dokihoz aki méhen kívüli terhességet gondolt voltam vervetelen nincs gond.a méhnyalka hartyam 11mm es azt mondta gyanús mert a melleim is nagyon mirigyesek.azt mondta 3het múlva mennyek vissza.ahogy számolgattam is max 3-4 hetes lehetnek azt meg semmi nem mutatja ki nem ???viszont ahhoz hogy tleg 3-4hetes vagyok a tüneteit nem tul koraiak???nem ertem mi lehet. Sokszor pár pillanatra megszedulok szurkálodik is a hasam sokszor.kesni a

Mensim soha nem szokott rendszeresnek mondható max 1-2nappal inkább elobb jön olyan előfordul .de késni nem szokott!



2016. aug. 4. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
tesztet csináltál?
2016. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A heteket az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Tehát ha nem jön meg, akkor aznap már 4 hetesnek számit. 6 nap késés az már 4-5 hetes terhesség.
2016. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvos csinalttatott tesztet ami negatív lett
2016. aug. 4. 11:05
 4/7 A kérdező kommentje:
4-5hetes terhességet nem mutat még az ultrahang sem nem.???ugy olvastam 6-7hetesen szoktak menni orvoshoz a teszt utan akkor mar talán látszik .
2016. aug. 4. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hcg vérvétel?
2016. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm 4, én 5 hetesen mentem először, petezsákot már látott az orvos a hüvelyi uh-n. A 6-7 hetet azért célszerű megvárni, mert akkor már van szívhang.
2016. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én pont tegnap voltam dokinál, és hüvelyin megnézett 4+3 napos voltam tegnap, és látta hogy méhen belüli a terhesség, igaz még csak pete zsákot látott. Én hétvégén szombaton csináltam hcg tesztet halványan volt pozi azért mentem el tegnap hozzá, és 2 hét múlva kell visszamennem-
2016. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!