Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napig bírhatják a spermiumok...

5 napig bírhatják a spermiumok a várakozást?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt kb 5...4 nappal voltunk együtt a férjemmel. Azt olvasom max 3 napig bírják a kis katonák bent.. Van itt valaki,akinek hasonló módon sikerült a baba? Persze tudom én,nem mindenki emlékszik,és számolgatja..de aki esetleg nyomon követi a "dolgait" és pont akkor nem tudtak együtt lenni,csak előtte napokkal és még is sikerült a baba??!! Van ilyen?

2016. aug. 12. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy bbc ismeretterjesztő filmben 5-7 napot mondtak maximumként. Persze nyilván nem mindenkinél.
2016. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha kibírták volna! :) Tegnapra nem vártam.. minden órának örülök,minden mosdóba menéstől félek..mi fogad.. hátha...
2016. aug. 12. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Lányomnál kibírták öt napig.
2016. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De jó! :) Igen,egy kislány következhetne már igazán nálunk is...
2016. aug. 12. 16:43
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
En is tudok olyat, hogy birtak 5 napig 😊 drukkolok!
2016. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2016. aug. 12. 20:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom neked 2 hét múlva ;))) mi is így voltunk. Pé előtt 5 nappal voltunk együtt. Aztán gondoltuk inkább pé napján mégse legyünk, mert nagyon termékeny vagyok és inkább úgy döntöttünk, ha az 5 nappal ezelőttinél nem jön össze, várunk még kicsit inkább a babával. Na most kiderül, hogy a srácok mennyire életerősök. De extrém esetben egy hetet is tudnak várni, de ez tényleg extrém!
2016. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de az utolsótól szeretnék kérdezni. Persze csak ha nem veszi tolakodásnak. :) Szóval eddig terveztétek, aztán pár nap múlva úgy voltatok vele, hogy annyira biztosra inkább mégse mennétek? Vagy ezt hogy? Tényleg csak kíváncsiság, mert mi csak most kezdtünk bele. De mindig attól félek, hogy párom nehogy időközben meggondolja magát és rájöjjön, hogy picit várjunk még vele.
2016. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as.Ezzel amúgy mi is pont így vagyunk,mint akinek szántad a kérdésedet,hogy görcsösen nem tervezzük a következő babát,akkor jön amikor akar. Nem jön haza azért a munkából az uram aznap,ha szólok hogy most van peteérésem,gyorsan szexeljünk. :D Meg ugye az embernél hullámokba jönnek ezek az érzelmek.Tudom magamról. Amikor ép nehezebb időszakot élek meg,az jár bennem,lehet tényleg elég ennyi gyerek... aztán meg elkap a hév,azonnal babát!!!! Volt egy terhességem...nem terveztük,az első 1-2 napban azt se tudtam fiú vagyok e vagy lány. Hirtelen jött,mi meg nem készültünk fel rá...aztán ez alatta pár nap alatt rájöttünk,bizony örülünk neki,és nagyon várjuk Őt,tervezgettünk,nagyobb kocsi,bővítések..huh..nem lesz könnyű,de ha ennyire jönni akar jöjjön. Aztán jött a villámcsapás...elvesztettük a babát. :( A mai napig furdal a lelkiismeret,hogy nem vártuk az elején úgy ahogy kellene,ránézek a már meglévőkre és bőgök mint a fene,hogy Ő nem születhetett meg. Marha nehéz időszakon megyünk át...rájöttünk,igenis kell még egy gyerek,igenis szükségünk van rá,és nagyon boldogok lennénk Vele... csak most meg nem jön!!!!! :( Ezért nem görcsölök rá..ha úgy gondolja az a kis lélek,hogy megbocsájt,és lehetünk a szülei,visszatér hozzánk.Ha nem,akkor nem szülök többé. Már 3 napja késik.. ma lépten nyomon bőgök valamin. Bízok...
2016. aug. 13. 12:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! 3 napos kesesnel nem tesztelsz? - csak kerdem!!! 😉
2016. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!