Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napig bírhatják a spermiumok...

5 napig bírhatják a spermiumok a várakozást?

Figyelt kérdés
Peteérés előtt kb 5...4 nappal voltunk együtt a férjemmel. Azt olvasom max 3 napig bírják a kis katonák bent.. Van itt valaki,akinek hasonló módon sikerült a baba? Persze tudom én,nem mindenki emlékszik,és számolgatja..de aki esetleg nyomon követi a "dolgait" és pont akkor nem tudtak együtt lenni,csak előtte napokkal és még is sikerült a baba??!! Van ilyen?

2016. aug. 12. 16:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem merek... annyi csalódás ért az elmúlt hónapokban,és olyan érzékeny vagyok,nem viselném el ha csak 1 csík lenne..ép ma kutattam elő (nem tudom miért)az előzőleg elvesztett babámból megmaradó egyetlen emléket a 2 csíkos tesztet. Kész vagyok megint..basszus...
2016. aug. 13. 16:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Aterzem. Velem ugyan ez! Evek ota semmi. Viszont vigasztaljon, hogy Te tudod, hogy teherbe tudsz esni. Nekem soha nem volt pozi tesztem. Lehet, hogy azert jott az erzes, hogy keresd elo mert kell a megerosites belul magadban magadnak, hogy igen kepes vagy ra hiszen nobol vagy! ;)
2016. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elmondom én, miért várunk inkább, nem veszem tolakodásnak. Mind a ketten szeretnénk még babát, de közben pedig építkezünk. És átgondoltuk, hogy ha most összejött, akkor hát jöjjön, örülünk, de ha nem, akkor inkább jobb lenne megvárni a költözést és utána belevágni. Majd kiderül, mi a helyzet, vagy így, vagy úgy lesz, örülünk neki.
2016. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, nehéz dolog egy vetélés, de én azzal vígasztaltam magam, hogy biztosan beteg volt és azért döntött úgy a Jó Isten, hogy mégse jöjjön, hogy utána adhasson egy egészséges babát! És így is lett! :)
2016. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel (vasárnap van) megjött.....34 napra. Elvagyok kenődve.. de új ciklus,új remény!
2016. aug. 14. 16:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom!!! Igazad van, előre kell nézni!
2016. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!