Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Mennyi az esélye?

Terhesség? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam először együtt a barátommal, nem védekeztünk, viszont nem ment el bennem.

A legutolsó menstruációm első napja július 12.-e volt, már egy hete meg volt puffadva a hasam, mintha meg akarna jönni,tegnapra vártam és nem jön semmi, szúrkál a hasam, szédelgek, talán a stressz miatt, de lehetséges, hogy pénteken együtt voltunk és ma ezeket érzem?

Holnap megyek be tablettáért, de ugye nem késő??



2016. aug. 13. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen hamar még nincsenek tünetek. Nyugi csak stressz
2016. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Holnap már felesleges bemenni tablettáért, csak felborul a hormonháztartásod.

Nagyon sok lánynak késik, miután elveszti a szüzességét. Vagy ha stresszel.

Ha egy nappal az előtt szexeltetek, hogy meg kell jönnie, akkor így a legkisebb a terhesség esélye.

2016. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is regisztrálj a ciklus.hu-ra vagy valami hasonló oldalra, hogy tudd mikor van ovulációd (peteérésed), mikor nagyobb az esélye a terhességnek, ezzel azért nem árt tisztában lenni egy nőnek, ezek az oldalak pedig viszonylag pontosan kiírják. A tabi holnap már felesleges. Egy terhességnek pedig az együttléttől számítva minimum 1 hónapig semmi tünete nincs. Nagy eséllyel nem vagy terhes, nem peteéréskor voltatok együtt és nem is ment beléd.
2016. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tablettáért szaladgálás helyett jó lenne megtanulni védekezni, mert ezek iszonyú erős lórúgások. A leírtak premenstruációs tüneteknek tűnnek nekem, ennyi idő alatt nem érzel terhességet, az biztos, de aki ezzel sincs tisztában, az miért nem beszéli meg az anyukájával ezeket?
2016. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!