Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvos ezt írta a papíromra....

Orvos ezt írta a papíromra. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Kp.tág.vag.Rendesnél nagyobb gravid jellegű uterus,szabad környezetben. Bő flour. Dg.Korai grav Kolpitis R UH vizsg.-terhesség gondozás.

Ezt írta a papiromra közben van pozitív tesztem. 2 hét múlva kell vissza mennem Uh.ra Nagyon várjuk a picurit.


2016. aug. 19. 11:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj, de hány éves vagy? Annyira ciki kinyitni a szádat és magát a kezelőorvost megkérdezni?

Vicc, hogy a lábát bárki szét tudja tenni, de idegenektől vár magyarázatot a diagnózisát illetően ahelyett, hogy megbeszélné az orvosával.

2016. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem ciki mert nagy szam van csupán segítséget akartam annyit mondott hogy terhes vagyok.
2016. aug. 19. 14:10
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
11 jó nagy bunkó vagy, ha már nem tudsz tanácsot adni, akkor miért nem csinálsz valami értelmesebb dolgot a trollkodásnál.
2016. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát látod vannak ilyen emberek de szerintem teljesen normális ha az első babánál aggódik az ember hiszen nem tudja mire számítson
2016. aug. 19. 19:46
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Na meg van itt egy kis huvelygyulladas is a lelet szerint! Erre nem mondott semmit)
2016. aug. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De mondta viszont azt is hogy nem kell gyógyszerrel kezelni el fog múlni magától.
2016. aug. 20. 05:26
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor összegezve: mindent elmondott.
2016. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
11-es!Ez a "làbàt szètteni bàrki tudja", Annyira megalazo es igenytelen szôveg,hogy ugygindolom szegyellje magat aki ilyen stilusban tud csak megszolalni.Te talan csak ugy szèt tetted a làbad,ugy lettèl terhes?jo szar lehet neked.Igaza van itt annak aki irta hogy inkabb bunkoskodj màshol.
2016. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Aki gyereket vállal, az legyen elég felnőtt ahhoz, hogy kérdez vagy tudja értelmezni a doki által elmondottakat. Itt nem sikerült.
2016. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Itt nem a felnőttségről van szó csupán csak egy kérdést tettem fel normálisan és ezáltal normális választ várok. De ahogy észre vettem itt vannak olyan emberek direkt akik csak azért járnak erre az oldalra hogy az észt osztják.
2016. aug. 25. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!