Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvos ezt írta a papíromra....

Orvos ezt írta a papíromra. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Kp.tág.vag.Rendesnél nagyobb gravid jellegű uterus,szabad környezetben. Bő flour. Dg.Korai grav Kolpitis R UH vizsg.-terhesség gondozás.

Ezt írta a papiromra közben van pozitív tesztem. 2 hét múlva kell vissza mennem Uh.ra Nagyon várjuk a picurit.


2016. aug. 19. 11:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez az,hogy "gyereket vàllal" ,es nem "szèt teszi a làbàt" most fogalmaztal helyesen,gratulalok!Azert csak tanulsz te is szèpen,lassan..
2016. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
Hihetetlen ez a magyar stilus. Eskuszom olykor szegyenlem h Magyar vagyok... hogy lehet igy irni? Ennyire szapulni a tarsainkat. Lenezni, lekicsinyelni, kioktatni.. miert olyan nehez segitokesznek lenni?
2016. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem csak a magyarokra vonatkozik ez mindenhol igy van.Ilyen az emberek tobbsege.Szereti ha a masiknal okosabbnak,szebbnek,jobbnak erezheti magat.Es egyre kevesebb a joindulat.
2016. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom ki,hogy van vele,de az en dokim megvizsgal,elmondja a lenyeget,aztan mielott kijonnek az ajton,a kezembe nyomja a leletet! Soha,de SOHA NEM szoktam ott bent elolvasni vagy felolvasast tartani elotte,hogy mindent magyarazzon meg szorol szora,mert a lenyeget elmondja! De elso babaval miert ne foglalkoztathatna,hogy mi is all a papirjan esetleg azon kivul,vagy reszletesebben,mint amit a doki elmondott? Mert attol,hogy babat vallal nem feltetlen kellett,hogy bemagoljon minden szakkifejezest,vagy roviditest! Miert ne erdeklodhetne,hogy mi is van a papiron? Miert kell ekkora bunkonak lenni?? Az en dokim aztan tenyleg minden apro reszletrol beszamol,megis ha ismeretlen kifejezessel talalkozom (pedig mar a masodik babat varom) igenis rakeresek neten,mert erdekel!!! Ez a normalis szerintem!
2016. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki tényleg normális én is olvasok utána mindent a babával kapcsolatosan de nem tudok en sem mindent róla főleg hogy első aztán gondoltam itt meg kérdezem de voltak okoskodó emberek 😁
2016. aug. 26. 05:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!