Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek utan menjek meg hozza...

Ezek utan menjek meg hozza meg bizzak benne?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lat az orvos anni ido alatt amig bedugja az uh gepet meg kiveszi? Huvelyi uh volt. Bedugta kivette. Kozolte hogy nincs terhesseg es nagyon vekony a nyalkahartya. Majd utamra bocsatott. Ennyi volt. Volt egy halvany tesztem es alig volt verzesem azert mentem orvoshoz. De most ez? Ez milyen vizsgalat? Hogy bizzak igy meg az orvosban?
2016. aug. 30. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha terhesség áll fent, akkor pár másodperc elég hogy megállapítsa! De ez nem szép dolog, hogy ennyivel lerendezte a dolgot sajnos..
2016. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mit mondott a tesztre? Adott valami tanácsot? Bármi?
2016. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyetertek az elsovel.


En azt tennem, hogy varnek egy hetet egy ujabb teszttel, addig eldontenem, hogy marad ez az orvos vagy keresek mast.

2016. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ami igazan elszomoritott. Azert jarok hozza hogy segitsen mert 3 eve nem jon a baba. Es mit mond: hala istennek nem terhes....hat ugy azt se tudjam mit csinaljak. Es most mit kezdjek a vekony hartyaval vagy egyaltalan azzal lehet barmit csinalni? Teljesen kivagyok...
2016. aug. 30. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nah ezek után nem mennék vissza. Azt se tudja, hogy miért jársz hozzá? Nemvárom el a dokitól, hogy vörösszőnyeget terítsen elém, hogy minden bajom tudja fejből, de azért annyira emlékezhetne, hogy meddőségi problémával küzdök.
2016. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem mennék vissza. 3 év sikertelenség után igenis illene emlékeznie az alapvető helyzetre és tapintatosabb is lehetne.
2016. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezek után én biztos, hogy keresnék egy másik orvost. Szerintem várj néhány napot, és csinálj egy tesztet.
2016. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ezek után én sem mennék vissza, várj egy picit és keress egy másik dokit
2016. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos keresnék másik orvost.Azért emlékezzen már rá h miért járok hozzá.

Meg legyen alapos.

2016. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Engem egy orvos csak kézzel vizsgált meg. Na úgy mi látszik? Én azért mentem hozzá, mert késett pár napot, viszont akkor még nem szerettem volna babát, mert fiatal voltam. Igazából én nem is hittem hogy terhes vagyok, csak aggódtam hogy valami betegség miatt késik Felnyúlt, közölte hogy terhes vagyok, megtartom-e, ha igen akkor szedjek vitamint és menjek el a családsegítőhöz, viszlát. Én próbáltam tiltakozni, hogy nem lehetek terhes, mert mindig védekeztünk óvszerrel. Erre mondta, hogy az nem is megbízható. Akkor mondtam hogy peteérés körül meg egyáltalán nem voltunk együtt. Hát azt én honnan francból tudhatnám hogy mikor van.

Voltam kb. 17 éves, fél éves kapcsolatban... Még jó hogy a szüleimet nem sokkoltam le vele, hogy terhes vagyok.

Amúgy semmit nem mondott a doki, hogy mikor menjek vissza, mikor milyen vizsgálat lesz stb. Azért én elmentem egy másik dokihoz, akinek van uh-ja és ő kedvesen megvizsgált, megnyugtatott, megnézett uh-val, elmutogatta mi micsoda bennem és mondta, hogy nem vagyok terhes és vetélésnek sincs nyoma.


Na most az első doki már vagy 30 éve nőgyógyász volt akkor, mindenki elismerően nyilatkozott róla, hogy milyen kiváló szakember!!! Meg szüléskor milyen profi, mindenkinek megmentette már az életét és a babáik életét....


Tudom, ez nem válasz a kérdésedre, főleg hogy ellentétes helyzetben voltunk, csak az orvosi magatartás volt hasonló. (Neked legalább uh.-t csinált. )

Szóval ne menj hozzá, ne bízz meg benne. Ha olyan helyen laksz, ahol sok orvos van, biztos találsz másikat. :)

2016. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!