Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor nem vagyok terhes?...

Most akkor nem vagyok terhes? Lehet baba?

Figyelt kérdés

17 napja kesik.

De 3-4 napja barnas halvany pirosas pecsetelesem volt. Tegnap azt hiszem megjott bár nem igazan inkabb csak erosebb maszatolos pecseteles.

(( tampont hasznalok. Nincs eros verzesem pedig az szokott lenni (jelenleg a tampon kibirna szerintem egy napig de higeniai okokbol en pl 2 orankent cserelem) es alig van benne ver. Tenyleg. A tisztasagi betet is elbirna boven 3-4 ora hosszara /bocsi a reszletdus fogalmazas miatt/))

A pecseteles kezdeteig tesztelgettem. Mint negativ. Orvoshoz elfogok menni csak venné fel a telefont. Tehat ez a mensi szeruseg most fura. Eddig mindig gorcsoltem stb. Most semmi. Csak ugy van a verzes es pont.Valakinek otlete?


2016. szept. 2. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltál? Mondjuk ennyi késénél már a legegyszerűbb is kimutatná ha terhes vagy de én nem zárnám ezt ki.
2016. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

X-epil.

Meg ilyen olcsobbakat.

Egy medilabot ( ez a fiamat hat es fel hetesen mutatta halvanyan)

Clear blue( nem reggeli elso hanem delutani 5 csepp pisibol)

De mind negativ.

Hat remelem igazad van

2016. szept. 2. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez hormonproblémára utal.
2016. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig ilyen nem volt

Szules utan is napra pontos volt

2016. szept. 2. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy korábban pontos volt, nem azt jelenti, hogy nem borulhat fel a dolog. Ez olyan, mint pl. ha elromlik a porszívó, akkor csodálkozunk, hogy ez hogy lehet, mikor eddig mindig jó volt...

Szerintem ez tipikusan felborult hormon-háztartásra utal. Nekem legalábbis akkor volt hasonló. A terhesség szerintem kizárható. Lehet, hogy helyre áll magától is, de nem árt, ha doki megnéz.

2016. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy elerem es ad idopontot mar megyek is
2016. szept. 2. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
14 nap kesesnel csinaltal tesztet? Hat akkor szerintem se baba :( Alacsony progeszteronszint esetleg?
2016. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen.

Nem tudom. Hetfon kerek idopontot sztkba. Mert a sajat dokim nem veazi fel

2016. szept. 3. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!