Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes? Szed gyógyszert de...

Terhes? Szed gyógyszert de mostanában reggelente hányingere van. Azért lehet mert izgulos vagy mert terhes? Ja és sokat fogyott mostanában

Figyelt kérdés
Szed gyógyszert de mostanában reggelente hányingere van. Azért lehet mert izgulos vagy mert terhes? Ja és sokat fogyott mostanában
2016. szept. 2. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsoda?
2016. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem maga a gyógyszer okozott ilyet. Nem is szedtem sokáig.


Ha rendesen szedte a fogamzásgátlót, nem hagyott ki egy szemet sem, nem volt durva hasmenés/hányás és nem szedett antibiotikumot sem, akkor nem valószínű terhesség.


De egyébként csak a szappanoperákban jelenik meg a hányinger első terhességi tünetként, a valóságban nem is általános és főleg nem korai jel.

2016. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hajvitamintól voltak konkrét reggeli hányingereim. Illetve ha szar napom volt a munkahelyemen (és sokszor volt), akkor gyakorta hánytam. Menstruál? Késik? nem késik? teszt.
2016. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!