Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet igazság a babával...

Lehet igazság a babával kapcsolatban amit a jósnő jósolt?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődőt hogy azt álmodtam hogy megszületett a babánk aki nem volt egészséges.Pár napra rá elmeséltem a jósnőnek az álmom és azt mondta hogy lát egy születendő gyereket de nem lesz egészséges.Nagyon szeretnénk már babát és most félek mert azt is jósolta hogy az én családomon kívül megfog halni vki, erre a páromnak 4 napra rá meghalt a nagybátya.Most aggódjak vagy csak rögtönzött az álmomból?!

2016. szept. 7. 09:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami gyűrűs módszerrel egyszer nekem azt jósolták h lesz egy fiam és egyke lesz.

Aztán született egy fiam...később egy lányom...és most várom a 3.csodámat 😉

2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt szerencsém egy látóhoz, aki megmondta6 éve, hogy 4 éve ezelőtt meg lesz a lányom, aztán a fiam.

Ehhez képest meddőségibe kellett járnunk és 3 lombik után egy fiút várunk most :) más véleményt nem is írok erről a témáról :D

2016. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Anyanak egy josno 3x fiut josolt! A negyediknel el se ment. 4lanya szuletett 😂 szerintem ne higyj neki! Minel tobbet ragodsz ezen,annal idegesebb leszel es az viszont mar tenyleg nem tesz jot a babadnak! Es akkor nem a josno miatt,hanem miattad! Egeszseges gyermeked fog szuletni,ebben kell hinni es ezt mondogasd magadnak!

Amikor a lanyomnal neztek a tarkoredot az volt rairva,hogy < 0,3mm

En annyira a szamokra koncentraltam,hogy azt nem is neztem,hogy KEVESEBB mint 0,3mm. Tehat jo. Amikor hivtam a vedonot,neki is 3mm-t mondtam,mert annyira a szamra koncentraltam,o pedig mar genetikara akart kuldeni,amire az en valaszom az volt,hogy NEM MEGYEK EL!!!! Ha ne adj isten down szindromas babam szuletne,akkor is ugyan ugy megszulnem,ugyan ugy haza vinnem a korhazbol es ugyan olyan szeretettel nevelnem,mint a masik lanyomat!! Vegul persze kiderult,hogy minden rendben,de en akkor is ugy voltam vele,hogy barmi lesz,o az en kisbabam!

2016. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Egy online csoportban lattam egy josno hirdeteset. Csupa pozitiv tapasztalatokat irtak hozza, akiknek mar josolt. Rairtam a ressletek miatt. Nem beszeltunk soha elotte, nem ismert egyaltalan, nem latott soha. Mielott elkoszontunk, azt mondta, hogyha nem szeretnenk tesot, akkor duplan vedekezzunk, mert egy kis lelek akar hozzank leszuletni.... masnap pozitivat teszteltem.... (tervezett baba volt, elso honapban osszejott ugy, PCOS-em es IR-em van). Kovetkezo honapban josoltatok vele
2016. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, talán a Lylia nevű léleklátónál jártál? (Csak érdeklődöm, mert ő mond meg így ránézésre dolgokat az emberekről). Tizenpár éve nála jártam, sok, később bevált dolgot mondott, de amit a gyerekeimről, annak a fele sem jött be.
2016. szept. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem rola van szo
2016. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
68%
19 évvel ezelőtt a barátnőmmel elmentünk egy jóshoz poénból. Én már nem is emlékszem miket mondott nekem, de egy fiatalabb társat az biztos, (párom 5 évvel fiatalabb) de a többire nem emlékszem, mert elég jelentéktelen volt. A barátnőmnek kérdezés nélkül azt mondta, hogy külföldi lesz a társa (férje tényleg az lett) és egy "gyerek fog hozzá kerülni akit úgy fog szeretni mind a sajátját". Csak ennyit mondott, mi akkor úgy gondoltuk, hogy majd szül egy gyereket, a hozzákerülést átvitt értelembe vettük, meg belemagyarázásnak. Mi ezzel a 20 éves jóslattal nem foglalkoztunk, mígnem 10 éves próbálkozás után tavaly hívták, hogy örökbe fogadhat egy kisfiút, vagyis hozzákerült egy gyerek :-) Hát ilyen is van, azért egy 20 éves lánynak azt jósolni, hogy 20 év múlva örökbefogad majd ez nagy bátorság volt és nagyon betalált de én sem foglalkoznék a jóslatokkal.
2016. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
Három éve a Balatonon tiszta brahiból kézen fogtam a lányomat, és odamentünk egy jósnőhöz. Boldog házasságot jövendölt nekünk, három gyerekkel. Bár azt elismerte, hogy a "feleségem" túlél majd engem.
2016. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!