Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés? Szeretnék babát, de utazgatni is.

Figyelt kérdés

Szóval, nem igazán éltem ki magam, sokat tanultam, dolgoztam, végül férjhez mentem. Gondoltam, hogy a helyes úton járok, de egyre jobban piszkálja a fantáziámat, hogy milyen lenne itt meg ott élni, stb. Tudok nyelveket, így lenne rá lehetőség, hogy eljussak más országokba. Viszont a férjem babát akar, és én is, már bele is vágtunk, ha nem is élesben, de próbálkozunk.


Melyik lenne a helyes döntés? Amíg nincs gyerek, elmenni együtt, tapasztalatokat szerezni, viszont addigra már lehet kiöregszek, vagy pedig most elkezdeni a babaprojektet, hiszen nincs is szebb dolog a világon?



2016. szept. 9. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hany evesek vagytok?
2016. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekkel is lehet utazni.
2016. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A gyerek az utazásban nem akkora akadály, mint ahogy te azt beállítod. De ha te nem értél még gondolatban oda, ahol a férjed van, akkor én még várnék. Hány évesek vagytok?
2016. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Teherbe esni nem konnyu manapsag, ahogy idosodik az ember egyre nehezebb :(. Ha 27-28 eves korodban szulsz akkor nem kesel le semmirol.
2016. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
Utazzatok el és csináljatok babát
2016. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Amig nem sikerul batran utazgassatok, utana kis "nyugi" jön majd a babaval is lehet utazni...:)
2016. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" már bele is vágtunk, ha nem is élesben, de próbálkozunk"


Ez mit jelent? Vaktában lődöz a férjed? :-)

Jaj,ha már most ilyen bajod van,mi lesz később? Nem.olyan nagy akadály ám egy gyerek,mint azt sokan szeretik hangoztatni,sőt még két gyerek sem.

Ha csak ez tart vissza,akkor vágjatok bele nyugodtan.

De gyanítom nem csak ez tart vissza!

2016. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Gondolom úgy értette, hogy nem védekeznek, de nem is figyelik a peteérést direktben. Kérdező! Szerintem nyugodtan utazgassatok, ha van rá mód, senki nem mondta, h magyar gyerek csak magyar földön foganhat :) Nyilvàn a terhesség és egy pici baba visszavenne a lendületből, de pl egy kisgyerekkel màr szerintem nagyon jókat lehetne kalandozni.
2016. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy erzed nem elted ki magad addig szerintem ne vallalj. A gyerek kotottseg. En azert ugy ereztem amibe kellett kieltem magam most meg azert eszembe jut idonkent hogy de jo is volt.. Es neha visszamennek egy kicsit.

Persze gyerekkel ks lehet utazni de az nem olyan. Mint ahogy tarsasagi eletet is lehet elni de mar az se olyan gyerekkel abbol a szempontbol hogy ha ott a baba akkor nem lehet kotetlenul "bulizni" mert fel szemmel rajta kell tartania az embernek a szemet. Lehet torekedni hogy babaval se vesszen el az eletetek es ne csak o korulotte forogjon a vilag es ti megszunjetek letezni de az mar egy masik szint. Jo hogy van de ez mar egy masabb vilag. Az a teljes gondtalansag es azabadsag mar nincs.

2016. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amiota megszuletett a kislanyunk, tobbet utazunk, mint valaha. Olyan jo erzes megosztani vele ezeket az elmenyeket.
2016. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!