Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33 hetesen hogyan ellenőrzi...

33 hetesen hogyan ellenőrzi az orvos a méhszájat? Nekem még eddig nem ellenőrizte, vagy az UH-n is látszik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ellenőrzi, ahogy eddig, vagyis felnyúl. Neked még soha nem nézte, hogy zárva vagy-e?? Vagy esetleg valami másfajta ellenőrzése gondolsz?
2008. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, kicsit bugyutának tűnik, hogy visszakérdezek, de mindig csak UH-t csinál? Hüvelyi vizsgálatot nem? Mert egy "sima" hüvelyi vizsgálattal kézzel érzi, hogy nyitott-e vagy sem Ez UH-n nem látszik. Ha találsz olyat a leleteiden, hog CX vagy Cervix, az a méhszáj, ha 2000 az érték, teljesen zárt, ha 2100, a külső méhszáj már nyitva van, és így tovább...
2008. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

DE látszik UH-n. megtudja nézni , az én orvosom is 9 hónap alatt 2x nézett meg kézzel, a többit UH-val. lehet látni a méhszájat ha egészen leviszi a szeméremdombra az UH fejet!

Az én dokim sem nézegette mindig, nézte 31 hetesen meg az elején 12 hetesen. elég az!

Ne félj, nem lesz semmi bajod ha nem vizsgálgat állandóan. De valószínű hogy kézzel fogja megnézni, olyan lesz mint egy sima vizsgálat amikor általános nőgyógyászati vizsgálatra mész. semmi különös.

4 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. okt. 2. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
En havonta jarok magan nogyogyaszhoz,de meg sosem vizsgalt meg.Legkozelebb rakerdek mert en sem tudom a mehszajam allapotat.33 hetes kismama
2008. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem saját orvosom volt és a méhszájat mindig kézzel ellenőrizte azt nem tudom, hogy az UH ezt mutatja e. tymy
2008. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!