Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Szerintetek?

Babát tervezünk. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2napja késik a menzeszem, a facelle teszt negatív.a ciklus.hu aug.30ra huzta be az ovum.mindig erzem az ovulaciot, most szept.2an ereztem.aug 31én tudtunk együtt lenni a párommal, azóta nem.a mellfajdalom mindig az előtti nap mulik el,ahogy megjon,plusz nagyon kívános szoktam lenni.most nincs ehetnékem,bár a mellfájdalom tegnap este megszűnt.görbét nem vezetek,mindig a menstruációm előtt pár nappal szoktam mérni a hőm,ami a nem várt előtti nap szokott leesni.most fent van a hőm is.az alaphőm 36.5 , ha fent van akkor 36.8 -37.1 között mozog. Nincs terhességi tünetem.annyi még,hogy mindig van krémes barnázásom menzesz előtt pár nappal,most a nemvárt előtti naptól barnázok,de nem egész nap,mint máskor,hanem sokkal kevesebbet,mint ahogy szoktam,most csak a wc papiron látszik néha valami.tegnap volt egy nyalkas vizesebb folyasom,picit barnás volt,amikor megéreztem hirtelen azt hittem megjött.nem ringatom magam hiú ábrándokba,de kíváncsi vagyok,Ti mit mondtok erre,lehet-e esetleg belőle valami,tapasztaltatok-e hasonlót.első baba lenne. Köszönöm,szép napot Nektek! :)
2016. szept. 15. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeptember 2-án volt az ovuláció, akkor pár nappal kitolódott a ciklusod és holnap, azaz 16-án várható, hogy megjön. A luterális szakasz szinte majdnem mindenkinél 14 nap. A ciklus.hu csak statisztika alapján számol, ha te érezted, azt vedd biztosra. Egyébként az, hogy 2 nappal előtte voltatok együtt, nem zárja ki a terhességet és még a teszt is lehet ma negatív, inkább holnap-holnapután várható biztosabb eredmény.
2016. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) rendes vagy!
2016. szept. 15. 08:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olvasom több helyen is, hogy a barnázás nem jó menzi előtt.multkor jeleztem ezt a nőgyógyásznak,hogy nálam szokott lenni,azt mondta, hogy ez normális.most akkor hogy is van ez?
2016. szept. 15. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy-két nap barnázás beleférhet előtte, annál több már valami gondra utal.

A luteális szakasz amúgy 12-16 nap közötti, és egy adott nőnél sem mindig pontosan ugyanannyi, csak általában. Pici eltérés beleférhet, nem vagyunk svájci órák...

Én is egy-két nap múlva tesztelnék, ahogy első írta.

2016. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kezdek azért izgulni egy picit :)
2016. szept. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!