Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy legalább egy hétig barnázott közvetlenül a nem várt menzesz előtt, és terhesség lett belőle?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy esélyes-e, hogy terhességről van szó abban az esetben, ha például hétfőn kellene megjönnie és az előtt egy hétig minden nap barnázás van, és eljön a hétfő (a nem várt menzesz napja) és a teszt terhességet mutat ki. Azért kérdezem, mert a beágyazódás nem tarthat ilyen sokáig, de járt-e már valaki úgy, hogy egy hétig pecsételt és kiderült, hogy terhes. Köszönöm a válaszokat előre is. Volt már egy méhenkívülim és egy kicsit már félek.
2016. szept. 19. 17:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem pont úgy volt nekem, mint neked, de én is barnáztam több ciklusnál, aztán amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, elmentem nődokihoz, elmondtam neki, hogy barnázok, mondtam neki, hogy tuti hormonhiány, ő meg konkrétan nem csinált velem semmit, mert szerinte a barnázás+vérzés napjai egy normál ciklus napjainak számába belefér. (össz 7-8 nap volt - 3-4 nap barna, 4 nap vér) Hiába erősködtem, hogy de pár hónapja még nem volt ilyen, most meg babát akarunk és meg akarom előzni, hogy potyára menjenek a hónapok, egyszerűen elküldött, hogy minden rendben, ne parázzak rá, aztán végül annyit mondott, hogy ha pozitív lesz a tesztem, menjek vissza, ír fel a biztonság kedvéért utrot, de csak azért mert anno a kicsimmel vérzés miatt kellett szednem... gondoltam magamban ez hül*e és köszönöm a nagy semmit...

Aztán csodák csodája, neki volt igaza, mert a "vizsgálat" után több menzeszem nem is jött meg, most 9 hetes kismama vagyok :)

Szóval úgy néz ki nálam igaza volt a dokinak és nem hormonproblémám volt, vagy legalábbis nem olyan szintű, ami problémát okozott volna a teherbeesésnél, vagy a beágyazódásnál, mert az utrot is végül 7. héten kezdtem el szedni, tehát nem a pozitív tesztkor.

Ezt azért írtam le neked, hogy hátha egy kicsit megnyugtatlak.

Drukkolok neked.

2016. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen, úgy legyen. :)
2016. szept. 20. 07:49
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is kedves utolsóként válaszoló. Megnyugtattál. :)
2016. szept. 20. 07:53
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia, nekem hat nappal előbb kezdődött a barnázás mint ahogy meg kellett volna jönnie, közben volt kevés vér is. Egy nappal előtt le is esett a hőm. Aztán aznap amikor meg kellett volna jönnie teljesen elmúlt minden, a hőm újra magas lett. Másnap csináltam egy tesztet, pozitív lett. A történet szomorú vége hogy 6 hetesen elment. És a második is így végződött...
2016. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Borzasztó érzés lehetett mindkétszer. És azóta sem sikerült egy terhességet végigvinni? Én is vetéltem már el, és méhenkívülim is volt, átérzem a csalódottságod. Ilyen áron jobb, ha meg sem fogan a baba. Az a baj, hogy úgy örül az ember, amikor terhes lesz, nem is gondolunk bele, hogy sajnos akár rosszul is végződhet.
2016. szept. 20. 19:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy. Igen nagyon nehéz, sajnálom, hogy neked is meg kellett tapasztalnod. Júniusban volt az utóbbi vetélés. Azóta azzal küzdök hogy legyen egyáltalán peteérésem. Talán most lesz. Az első után is hónapokig össze zavarodott a szervezetem. Közben kiderült hogy Ir-es vagyok amit már kezelek, remélem hogy használni fog. Azért így írtam hogy kezelem, mert nem akartak erre kivizsgálni... Mondván hogy semmi bajom. Ha korábban elmegyek magán laborba és másik orvoshoz már két éve tudnám... Szomorú... Kívánom, hogy sikerrel járj és minden rendben legyen.
2016. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon szomorú. Én is IR-es vagyok. Ahová én járok az első vizsgálatok egyike ez a vizsgálat, hiszen tudnivaló, hogy felelős meddőségért és a vetélésért. Nekem azt mondta a doki, hogy nem olyan gáz az enyém, elég ha Inofolicot beszedek napi kétszer és akkor az karbantartja. Valaki azt mondja, hogy az enyém azért rendesen IR, nem csak kicsit. Lehet, hogy kéne diétáznom, hallottam, hogy van valamilyen diéta rá.
2016. szept. 21. 08:29
 18/20 A kérdező kommentje:
Jelzem, hogy 5 nap pecsételés után, végül nem lett terhesség a dologból, ma napközben rendesen megjött a menzeszem.
2016. szept. 21. 14:04
 19/20 anonim ***** válasza:
Nézz utána mindenképp a diétának. 160 g ch diéta. Nekem nagyon bejött. Azóta csökkentek a tünetek és 3 hónap alatt 10 kg-ot fogytam. Volt miből... merckformint is szedek mellé, igaz csak fele adagban mint ahogy kellene, de még ezt is nagyon nehezen bírja a gyomrom.
2016. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Erősen gondolkodom egy diétán, utánanézek ennek az általad javasolt CH diétának. Köszönöm szépen.
2016. szept. 23. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!