Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nagyon halvány lett a...

Tegnap nagyon halvány lett a pozi, ma elkezdtem barnázni mikor "nagy wc-re" mentem, valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Amúgy gyakran van, hogy a menstruáció környékén emiatt elkezdek barnázni ha "nagy wc-re" megyek, de ez miért van? Ez normális?

2016. szept. 24. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is jártam így egymás után :( most 4hetes terhes vagyok kB és minden másnap teszteltem eddig hogy erősödik e a csíkos mert én is nagyon félek

Konkrétan múlt hónapban késett a menstruációm egy napot csináltam tesztet ami közepes erős volt mégis elkezdtem barnázni és megjott

Ezért félek most is

2016. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6-os voltam.
2016. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
És neked erre mit mondott az orvos? Vagy nen kérdezted meg tőle az okat? Nekem azt mondta januarban menjunk vissza es akkor majd elkuld tovabbi vizsgalatokra
2016. szept. 26. 14:27
 14/14 anonim ***** válasza:
En elozo ciklusban jartam ugy h 26.napon (atlag 27 naposak a ciklusaim) lett egy jol kiveheto de halvany pozi tesztem. 28.napon reggelibol egy jol kiveheto de mar halvanyabb tesztem es vegul 28.nap delutan megjott. Rovid mensi volt kb 4 napos , bar nekem amugy is 4-5 naposak. 2 babat kihordtam mar.
2016. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!