Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elveteltem. Augusztus 8. an...

Elveteltem. Augusztus 8. an nem volt szivhang 10. en mar mutottek is. Kellenek tanacsok ?

Figyelt kérdés
a mutét utan 6 napig vereztem aug.ba de szeptember 25. en jott meg ugy hogy 5 napig kis barnazas volt. tegnap voltam uh.- es azt mondta az orvos hogy vastag a mehnyalkahartyam. nem vedekeztunk a parommal. lehetseges a terhesseg? 20/L
2016. okt. 4. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Első sorban sajnálom. Másodszor lehetséges ha késik csinálj terhességi tesztet
2016. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Meg teherbe sem eshettel volna. A mutet utan ajanlott varni azert par hetet...
2016. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy van ra esely ezert menjek vissza ket het mulva
2016. okt. 4. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Célszerű lett volna védekezni 2-3 hónapig... ennyire fontos ez 20 évesen...? Fiatalok vagytok, egészségesek, egy csomó gyereketek lehet.


Tényleg sajnálom, de egy kis türelemmel többre mennétek. Ne görcsöljetek rá.

2016. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak 2x nem vedekeztunk.
2016. okt. 4. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:
A terhességhez elég egyetlen egy alkalom. Kis mennyiségű spermium is elég ahhoz, hogy az az egy célba érjen.
2016. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy semmi gondot nem lesz. Nekem is műtét után 1 mensim volt csak, a következő ciklusban teherbe estem. Nagyon korai volt az előző vetélés, 5 hetesen megállt a fejlődésben a terhesség. Ilyenkor még gyorsabban regenerálódik a szervezet, mert még a méh sem nőtt olyan mértékben. Ha már több hetes vetélésről van szó az megint más.


Simán lehetsz terhes egy védekezés nélküli aktusból is,DE az időpontok alapján inkább peteérés időszakában vagy! Ha viszont terhességtől lenne vastag a nyálkahártya,a barnázás pedig nem mensi, hanem beágyazódás lett volna,(bár az 5 nap túl sok lenne annak,)akkor már a teszt is mutatná. Ha arra gyanakszol, csinálj egyet reggeli első pisiből.

2016. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*semmi gond nem lesz.
2016. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azota se jött meg. az orvos ket hete azt mondta varjak 3 hetet. van meg egy hetem es semmi menstruacio...
2016. okt. 19. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Teszt?
2016. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!