Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki NEM várja a mensijét...

Van aki NEM várja a mensijét 05. 01. -e körül?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni majd?
2010. ápr. 26. 12:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

A 27. nap volt, nekem van már egy fiam, de azért jöhetne már a tesó is.

És Murphi közbevágott, mert tegnap de. elmentem egy tesztet venni, és amikor haza értem és pisiltem volna a pohárba, akkor láttam, hogy megjött. :(

1. pénz kidobás volt..

2. minek siettem el..

3. köv. hónapba nem kell venni..

:)

2010. ápr. 28. 13:53
 22/37 anonim válasza:
Nekem is az első baba lenne. Május 1re nem várom, de majd csak jövőhét végén akarok tesztelni. Nálam eddig émelygés jelentkezett, de lehet, hogy csak beképzelem, mert mikor nem gondolok erre semmi bajom nincsen.
2010. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy érzem meg fog jönni.:(

Következő hónapban újabb próba.

2010. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött :(
2010. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2010. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:

Van akinek még nem jött meg? Ha van ilyen köztetek, akkor vannak valamilyen tüneteid? Csináltál már tesztet?

Nekem még nem jött meg, de nem is csináltam tesztet, mert akár egy hetet is szokott késni a menzim.

2010. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
Sajnos ma nekem is megjott...
2010. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Hát ez rossz kör volt, lányok! Na mindegy, fel a fejjel, új hónap!:)
2010. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Tényleg senkinek nem lett közülünk + teszt? :-(.

Nekem a mostani hónapban sem lesz az, mert átjárhatóságim lesz és ovu után. De nektek drukkolok és remélem 1 ciklus múlva én is örülhetek!

2010. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Május 2-3-ra nem vártam, még a kérdés elején jelentkeztem be :) Azóta sem jött meg. 4-én délutáni vizeletből negatívat teszteltem. Ma megyek nőgyógyászhoz, mert mintha már egy hete lentebb lenne a méhem és meg van duzzadva. Párom is érzi. Félek, hogy nem baba van a dologban, azonban ha a doki ma nem talál semmi rendellenességet, akkor kedden tesztelek egyet reggeliből. Bár szerintem az előző, negyedikei tesztnek ki kellett volna mutatnia a babát, sokak szerint lehet még esély. Juva- Lab 20-as érzékenységű tesztet használtam. A melleim fájnak és a hajszálerek lilás-vörösesek lettek rajta, de ez előző hónapban is így volt menstruáció előtt - csak akkor egy héttel előbb jött meg.

Sajnálom, akinek nem jött össze, most itt egy újabb hónap! Olvastam az oldalon, hogy a nők 85%-a 1 éven belül teherbe esik, szóval az esély meg van rá mindenkinek! :) Lehet, hogy sajnos meg fog jönni nekem is. Ha mégis babás lennék, a doki ki tudna tapogatni egy alig 5 hetes terhességet?

2010. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!