Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség mensielőtti barnázás...

Segítség mensielőtti barnázás missed ab óta?

Figyelt kérdés
4 nappal a nem vart elótt elkezdek barnàzni azelőtt sose volt ilyen csak januàr ota.progimstvlaborral nézték elvileg rendben, meg sem jon össze a baba.ki mit tett????

2016. okt. 20. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Missed ab után nem olyan könnyű teherbe esni.. Ismerősöm is csak 2 évre rá lett terhes
2016. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hàt én nem fogok 2 evet varni! Előtte is 2 evet vartunk hogy osszejojjon!!!!es ha megint elvetelek??akkor megint varjak 2 evet?
2016. okt. 20. 13:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem akkorsem normalis a barnazas mert igy nem tud megtapadni az embrio ha össze is jon
2016. okt. 20. 13:13
 4/15 anonim ***** válasza:

"Hàt én nem fogok 2 evet varni! Előtte is 2 evet vartunk hogy osszejojjon!!!!"

- nem akarlak elkeseríteni, de ez nem "akarás" kérdése. :(

2016. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8 eve varunk. Pedig nem akartunk ennyit varni. De ezt nem mi döntjük el sajnos.......
2016. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nen arra nem akarok varni hanem h a dokicelkuldjon kivizsgalasokra.mert ő erre hivatkozik hvegyszer osszejott...akkor raer a kivizsgalas amugy en addig megyek tovabb amig siker nem lesz
2016. okt. 20. 15:30
 7/15 anonim ***** válasza:

PCO, IR,pajzsmirigyre néztek(TSH-d 1-2 között van?!)? Van rendes peteérésed,követtek ultrahanggal?

Szerintem váltás le a dokidat,keress másikat!Én is ezt tettem,és első clostival lett,pajzsmirigy alulműködés mellett,második spontán fogant.Nehéz volt értelmes dokit találni! Kitartás!

2016. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
PCO-s vagyok, szedek bromot, euthíloxot pajzsmirigyre plusz merckformin xr-t IR-re Inofolicot iszom, E vitamin D vitamin, mindenemet megnézték már, 3 éve tudom h PCO-s vagyok, teljes életmodot váltottam, a műtét ota nem koser valami a mensimmel és nem mondanak rola semmit se az endodoki se a nődoki
2016. okt. 20. 18:58
 9/15 A kérdező kommentje:
minden honapban csak reménykedek h majd jobb lesz, de még sem! azért vagyok már kiakadva.
2016. okt. 20. 19:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor valami most már lehet sok a gyógyszerek közül.PCO mennyire súlyos? Attól is lehet,hiába szedsz rá gyógyszert.Az IR-re milyen eredménnyel szedsz gyógyszert?

Anno én is kaptam mercformint,de nem szedtem tovább. Egyik magán nőgyogyó szedette velem,mondván pco.Nem jott a baba,kerestem más dokit,sztk-sat,meddosegi kezelést kezdett,ferjem is ki lett vizsgálva.Azt mondta,a mai orvosok nagyon könnyen pco-t diagnosztizálnak,pedig ő a 30 éves praxisa alatt ha 2 ilyen esetet diagnosztizált.Na én hittem neki

Letrox maradt,az fontos,de semmi mást nem szedtem,csak amit adott a clostilbegytet.Első hónapban terhes lettem,majd a második baba szoptatás alatt spontán megfogant.PCOnál nem adják a clostit mert ciszta lehet a vége,én 2*1 helyett 1*1-et szedtem 5 napig.

Ha súlyos a betegséged akkor oké szedd a gyógyszert,de én másik dokihoz is elmennék...Mozogsz is rendszeresen?Komplexebb vitamin az Inofolic helyett?Tudom h ezt a drága dolgot adják,de nem biztos,h ez hiányzik hozzá!Meg a vitaminok is csinálnak érdekességeket,van akinek bezavarnak a mensibe.

Pl én Szerettem a Trimesztert,minden véreredményen szuper volt tőle,másoknak könnyen osszejott szedése alatt a baba,van akinek közti vérzést okozott...Szóval,ha nem válik be amit szedsz,válts,szerintem!

2016. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!