Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség mensielőtti barnázás...

Segítség mensielőtti barnázás missed ab óta?

Figyelt kérdés
4 nappal a nem vart elótt elkezdek barnàzni azelőtt sose volt ilyen csak januàr ota.progimstvlaborral nézték elvileg rendben, meg sem jon össze a baba.ki mit tett????

2016. okt. 20. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7#,10#-es vagyok.Nekem az e vitamin csinált amugy barnázást..Ahogy abbahagytam,nem volt.Én nem szednék külön e vitamint!
2016. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az E vitamint azért kell szednem mert 3 mm volt a nyálkahártya sokáig :( előző honapban lett végre 7 mm:( de akkor hagyjam abba? a PCO-mat 3. orvos tudta megmondani, másfél évig nem jött meg a mensim, ö mondta hogy tele vannak cisztával, bromocriptint kaptam rá, aviva tornára mentem, pajzsmirigyre euthyloxot kaptam, ami meghozta a mensimet, rá 11 hónapra teherbe is estem.

a vetélés ota vannak más problémáim, hogy barnázok mensi előtt és darabos...utáa nézek ennek a trimeszternek, még nem hallottam rola, köszi. azt mondta a dokim uh-n hogy látott sárgatestet uh peteérésem elvileg van, páromnak a spermái jok! nem tudom mitévő legyek:(most kértem időpontot másik orvoshoz is, nekem gyanus h nem tud felépülni a nyálkahártya de nem tudom mitől.

2016. okt. 21. 12:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Értem!Ha neked jót tesz,abba ne hagyd!Én csak a saját tapasztalatomat írtam,nekem nem vált be!

Lehet az alap betegség miatt nem jön össze könnyen!:( A Trimesztert sokan dicsérik,de mint írtam,az sem mindenkinek válik be!Meg ha Hashimotó pajzsmirigy alulműködésed van,jódtartalmú vitamint tilos!!!(Ha magas az ATPO-d)

2016. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Annyi,hogy ha ennyire sok kis cisztád van,műtétre nem gondoltak?!Mert ha súlyos,azért megműtik.Bár ha szépen látszott sárgatest,akkor lehet nem befolyásolja ennyire!

Minden esetre menj addig,míg eredmény nem lesz!Én ezt tenném!Átérzem a helyzeted,de hidd el,sikerülni fog!!

2016. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A cisztak mar elmultak! Csak akkor voltak amig masfel evig nem volt mensim utana szep lassan kiurultek a petefeszekbol! Köszi a valaszokat!
2016. okt. 23. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!