Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapban kétszer mensturál...

Egy hónapban kétszer mensturálni? Pettingtől terhesség? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az baj, ha egy hónapban kétszer menstruáltam? Lehet terhességi tünet? Pettingeltünk a barátommal párszor, alsóneműben, van úgy esély teherbe esni? Most "tüneteim" vannak (alvás utáni hányinger, fejfájás, alhasi szúró fájdalom) nyugtassatok meg, hogy nincs baj! Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 20. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A havi 2 mensi nem normális

2. Nem, nem leszel terhes ha alóneműben pettingelsz

3. Nincs baj? Milyen baj? Baba? Nem, nincs. De más lehet.


Szóval: el kellene menni dokihoz. Meg írass fel fog. gátlót.

2016. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhességi tünet és a pettingtől alsóneműben nem lehet teherbe esni. Utána kellene olvasnod ezeknek a dolgoknak, mielőtt elkezdesz szexelni, mert a végén teherbe esel a tudatlanságod miatt. Terhességi tünet pedig csak a kimaradt menstruáció után hetekkel van, illetve lehet, mert nincs is mindenkinek.
2016. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy tudom, hogy stressztől lehet 2 menstruáció. Én sokat stresszeltem abban a hónapban. És a pettingelések egy hónapja voltak, utána kétszer jött meg.
2016. okt. 20. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasgasd ezeket a cikkeket, hogy tudd mitől lehet teherbe esni és mitől nem. [link]

Ha még nem menstruálsz 2 éve, akkor nem baj, ha 1 hónapban kétszer jött meg, persze ne ez legyen minden hónapban, mert az már bajt jelez. Mindenesetre 2 év után kell beállnia a menzeszednek a normálisra.

2016. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezd ez az oldal teljesen Bravo magazin Szex, szerelem, gyengédség rovatára emlékeztetni.
2016. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy honapban 2 mensi cisztara is utalhat nekem az volt 3 honapig..
2016. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!