Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehet valami?

Ennyitől lehet valami?

Figyelt kérdés

Ha hozzáérintette a fiú a péniszét a vaginámhoz (de nem tette be,és amugy zűz vagyok,meg sosem sexeltem) de megujjazott?

Azért kérdem mert olvastam olynat hogy ez lehetséges,de nem vagyok biztos benne hogy igaz.

Nyugtató válaszokat kérnék,amik biztosak.



2016. okt. 27. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy 3 napja késik.ez jelent valamit?
2016. okt. 27. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Most hazudjunk hogy megnyugodj? Egyébként 3 napos késésnél már simán tesztelhetsz
2016. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet így teherbeesni, ahhoz a spermának a méhbe kell feljutni. Ha nem volt tiszta spermás az ujja, akkor nem lehetsz terhes. Késni meg bármitől késhet.
2016. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó azt nem olvastad hogy az esetleges előváladékos bejáraton keresztül dugta be az ujját?
2016. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És azóta volt már egy menstruációm.
2016. okt. 27. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 ne vicceljél már, soha nem lett terhes senki ennyitől. Te is tini vagy, vagy mi van? Olvassatok már utána ezeknek a dolgoknak valami kamasz oldalon, mert fárasztó ez a sok hülyeség. Oké, én is voltam tini, nekem is meg kellett tanulni ezeket a dolgokat és akkor net sem volt, csak bravo magazin. De nem voltunk olyan hülyék, hogy ha megjött utána is parázzunk, meg ha megujjaznak. Nem ettől leszel terhes hanem ha valaki beléd rakja a farkát, fel lehetne már fogni.
2016. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a 16L???

Még mindig nem vagy terhes! Biológia,ember szaporodása témákörváttekintése előtt ne játssz a fsszal?

2016. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Utolsó,15 éves vagyok:)

2016. okt. 27. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor barátkozzatok össze :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Dé most komolyan,ha kicsi vagy és még hül,ye is,minek akarsz felnőtteset játszani? A fsz nem játék! Legalábbis azoknak nem játék,akik nem tudják a játékszabályokat!

2016. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!