Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérem segítségeteket valamenny...

Kérem segítségeteket valamennyire aki tud, ez terhességre utal?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk az összes peteéréses napomon tehát a naptáram szerint a magas esélyes napokon. Már lassan lesz 2 hete. Még 1 hét van a nem vártig és tegnap a derekam úgy megfájdult a semmiből, hogy mozdulni alig tudtam hozzáteszem életembe nem volt még ilyen és két napja fáj a fejem úgy, hogy tegnap egész nap kicsike elmúlással és már azzal keltem tegnap. Ma pedig fáj aztán elmúlik fáj aztán elmúlik folyamatosan és ma ahogy jöttem le a lépcsőn olyan szédülés jött rám, hogy azt hittem leesek meg kellett kapaszkodjak. Nagyon remélem, hogy babát várok, de nagyon izgatott vagyok ezért írok ide mert alig bírom kivárni a nem várt idejét. Köszi előre.
2016. okt. 30. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jól számolsz valamit, a peteérés környéke és az esedékes vérzés között nem 3 hét van, hanem csak 2. Egy applikáció, vagy netes naptár nem tudja megmondani a termékeny napjaidat, csak matematikai átlagokat számol. A valóságtól ez olyan távol lehet, mint Makó Jeruzsálemtől.


(A fejem ma nekem is szét akart esni, pedig én fogamzásgátlót szedek. :))


Hány naposak a ciklusaid? Nagyjából két héttel a vérzés előtt van a tüszőrepedés. Pl. ha nagyjából 32 naposak, akkor a 18. ciklusnap környékén. Plusz-mínusz ez előtt és után egy héttel érdemes kétnaponta együtt lenni. Meg persze egész ciklusban, amikor csak jól esik. :)

2016. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg terhességi tünetek, akkor a teszt is kimutatja.
2016. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagyok, a tegnap előjött cici fájdalmon kívül semmi egyéb tünetem. Az ilyen tünetekre nem lehet adni sajnos, ne éld bele magad egyenlőre szerintem. Viszont feljebb már írták, hogy az ovu számítással valami nem stimmel. Ha 2 hete volt próbálkozás akkor azt már egy érzékeny teszt kimutatja, viszont nyilván az még sokat nem jelent, mert menstruációig bármi történhet. Drukkolok, hogy baba legyen a dologban!
2016. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!