Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg vagyok ijedve! Nem kell...

Meg vagyok ijedve! Nem kell aggódnom emiatt? Mensim éjszaka jött meg, akkor igy is az 1. napja és rá 3 nappal éjjel vagy lehet a ciklus 5 napján hajnalban volt a dolog és nem vette ki hanem bennem ment el! A ciklusaim összevissza vannak, mi lesz?

Figyelt kérdés

az előző barátnője terhes volt tőle de elvetette,és nem akarom hogy a sors megismételje önmagát,meg elég nagy botrány lenne..

18 éves vagyok barátom 20


2016. nov. 6. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm mensi alatti akciója (nem volt otthon gumi,gondolták egyszer nem lesz baj) már 4 éves,örökmozgó kisfiú... Míg a pocakjában volt úgy hívta "véletlenke"😂😂😂 Igaz náluk nem volt baj,hogy jön a baba és már nem 18 évesek voltak. Ajánlom ha ezt megúszod,ne hagyd magad SOHA óvszer nélkül. Főleg ilyen pasinak aki már egy szegény butuskát felcsinált egyszer. Neki is lehetne több esze,bár miért is lenne,nem őt altatták és kaparták ki. Ő kultúráltan tovább állt és kereset mást.
2016. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!