Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 10hónapja próbálkozunk babával...

R.aniko24 kérdése:

10hónapja próbálkozunk babával eddig sikeretelenül. Ma vagyok a ciklus 27. napján.20.21. napon éreztem erős szúrást alhasban, azóta enyhén görcsöl és néha szúr.24. nap éjszaka 2*hánytam, fáradt vagyok, ingerlékeny, hányingerem van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 28-29naposak.fehér folyásom van elég sok.pár napja vizes folyás jött.felvagyok puffadva pár napja,hasam görcsölget most is.

Fejfájásom van több napja.

Melleim néha szúrkálnak de nem vészes.

Tesztel akarok várni a nemvártig de nagyon nehéz mert pont van itthon egy x-epil tesztem.szerintetek?volt valaki így?egy lány aki szeretne kismama lenni;)



#remény #jó jel? #babàt szeretnék #ciklus 27.napja
2014. dec. 18. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi idős terhességnél nincsennek tünetek még. Hányás terhesség miatt kb a 6. héttől jön. Ha 10 hónapja próbálkoztok, akkor ideje lenne hőgörbébe fogni, akkor jobn kiismernéd a ciklusodat, mert 20. nap tüszőrepedés 29 napos ciklusnál vagy nem igaz, vagy sárgatestproblémáid vannak. Ezt így nem lehet megmondani, lehet terhes vagy és kívánom, hogy összejöjjön, csak ne a tünetekre építsd a reményt, mert azok később lesznek csak.
2014. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vagy a 20. napi szúrás lehetett beágyazódás kezdete (ilyenben én nem hiszek, de sokan mondják, hogy megérzik) és akkor a 14.15. napon lehet ovulációd, de ezt a hőgörbe mindet igazolná, találgathatunk így.
2014. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsenek ilyenkor még tünetek :(
2014. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Tünetek ilyenkor nincsenek! És az sem biztos hogy egyáltalán lesznek! :/
2014. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyd azokat a tüneteket, ne figyelgesd, majd csak azt vedd komolyan, ha késik a menstruációd. Én 10 hetes terhes vagyok és semmi tünetem, csak nem jött meg, meg egy kicsit fáradékonyabb vagyok, de lehet, terhesség nélkül is az lennék most.
2014. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon bizakodtam, mikor szinte ugyanezeket tapasztaltam magamon. Mondjuk az erős has szurka nálam az ovut jelzi, de mensi előtt is volt, csak sokkal gyengébb. Nekem is 28-29 naposak a ciklusaim, 29. napon majdhogynem kiverte a szemem a 2. csík. Szurkolok, hogy ne betegség álljon a háttérben, hanem egy bébi! :)
2014. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat.

Peteérésem volt a 12-13napon mert mióta szedtem a clostilt azóta megérzem a peteérést.ma van a 28.nap.megjön érzésem volt egésznap.

A folyàs megmaradt.nemtudom mi lesz...

De akkor miért van olyan érzésem,hogy megjön?ez miatt akkor tuti nincs baba?

2014. dec. 19. 19:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy összejött a baba, de a tünetek nem terhesség miatt vannak. A legeleje pont olyan, mintha megjönne, semmivel sem másabb. Ugyan az a görcs, húzó szurkálás. Hányinger nincs, sem hányás. Csinálj reggel tesztet, ha 12-én volt ovulációd, akkor 16 nappal később már kimutatja a teszt is 90%.
2014. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindenképp csinálok reggel egy teszet!Nagyon vágyunk már babára,a legjobb karácsonyi ajándék lenne!de félek a csalódástól is.
2014. dec. 19. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem annyi tünetem volt ilyenkor, hogy iszonyatosan fájt és bizsergett a mellbimbóm.
2014. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!