Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az van hogy mind a ketten szüzek vagyunk es nem feküdtünk le hanem csak egy kicsit rakta be ovszer nélkül és hát kicsit belém élvezett de aztán rögtön ki is vette szoval nem tudom mennyi ment be..lehetséges hogy terhes leszek?

#Gyerek-terhesség-fiu-lány-tini
2016. nov. 12. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy a valószínűsége
2016. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nem rakta be teljesen igazabol nem is tudom mennyire vagy hogy volt nem vagyok tapasztalt nem ereztem hogy belem elvezett hanem ö mondta de azonnal ki is vette
2016. nov. 12. 22:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, gyakorlatilag teli lőtt. Ha benne vagy az aktus utáni 72 órában irány a nőgyógyász az esemény utáni tablettáért.
2016. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem csak keves ment be mert aztan ö csinalta maganak ki az egeszet...de ugy tudom hogy csak akkor lehetek terhes ha teljesen bent lett volna es ugy elvez belem
2016. nov. 12. 23:05
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Mi az,hogy nem feküdtetek le és szüzek vagytok,de azért berakta és beléd élvezett???? Tényleg van aki ennyire sötét? Először is már nem vagytok szüzek mert,másodszor pont így lesz a gyerek,hogy beléd élveznek. Úgyhogy ha még belefér vegyél be eseményutánit,ha meg nem kezdj el imádkozni mert lehetsz terhes!!!
2016. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekünk hiába bizonygatod, hogy te hogyan tudod. Vagy esemény utáni vagy ima, ahogy az előző írta.
2016. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De nem rakta be teljesen..tuti hogy szüz vagyok meg kb csak a makkot rakta be nem tobbet...
2016. nov. 12. 23:11
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
😂 de nem érted hogy telibe lőtt spermával?!?!
2016. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem lott telibe....xd... es elvesziteni ugy tudtam hogy csak ugy lehet ha belem jon teljesen es ugy elvez belem..
2016. nov. 12. 23:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, az előváladéktól is lehetsz terhes. Kisebb a valószínűsége, mint ha teljesen berakja és beléd is élvez, de van. Legközelebb pettingeljetek úgy, hogy a farkát távol tartja a bejárattól, vagy gumit húz rá, most pedig tényleg tiplizz el esemény utániért.
2016. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!