Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egesznap nem eszem szinte es...

Egesznap nem eszem szinte es megis ugyerzem hanyingerem van igy estere szerintetek lehet a terhessegtol is? Nemtudom biztosra h az vok e csak van egy olyan rossz erzesem h igen. A terhesseg elso heteiben mar elkezd noni a has?

Figyelt kérdés
Szinten az alhasamon vegig egyenes vonalban eszlelheto egy kicsit a borszinemtol elterobb elenkebb szinu csik. Ez a terhesseg konkret jele?? Sokat olvastam a neten es lehet szinte mar bekepzelem magamnak,de kivancsi vagyok a ti szemelyes tapasztalataitokra velemenyeitekre mensim volt mult honapban 5napig az e havinak nemsokara jonnie kene szerintetek meg varjak vagy mar teszteljek??
2016. nov. 15. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a második terhességem, 6 hetesen jött a hányinger mindkétszer, nem igazán koraterhes tünet.
2016. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az éhség gyakran hányingerhez hasonló érzetet produkál. Pedig nem vagyok most terhes, de van már gyerekem. Képzelődsz. Várd meg míg meg kellene jönnie, ha nem jön, akkor tesztelj. Ilyen korán semmi tünet nincs, csak beképzeled.
2016. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos ez? Mostis ugyerzem h kiakar jonni belolem valami a gyomrom fel le liftezik..lehet tenyleg csak bekepzelem mert felek a terhessegtol...koszonom utolso es az elsonek is
2016. nov. 15. 19:39
 4/12 A kérdező kommentje:
De pl.a terhesseg elso harom trimesztereben elofordulhat nem??
2016. nov. 15. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Hányinger kb a 5-6het de kitudja.. has növekedés 4-5,honap első terhessegnel
2016. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mensiig meg kb.1het van,de sose volt pontos volt h hamarabb jott volt hogy kesett volt hogy ket hetig Tartott mult honapban is kesett 2-3 napot aztan megjott...a szokasos volt gorcsokkel fajdalommal hol tobb hol keves volt...piros rendes ver volt kb.5napig volt...de most nagyon furan erzem magam...folyton oriasinak latom a hasam mert nagyobb is mindig mostanaban a szkasosnal mindig mintha follenek puffadva pedig nem is eszem napok szam szinte semmit...meg hanyingert erzek neha neha faradtnak erzem magam,meg hangulatingadozasaim is vannak,de mindjuk ez nalam ezelitt is igy volt nagyon negativ vagyok..mi lehet velem?:(
2016. nov. 15. 19:57
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem megy egyaltalan az alvas ha fejbevagna valaki akkorse...ez normalis? Vagy a korai terhesseggel jarhat ezis??
2016. nov. 15. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nem eszel akkor leesik a cukrod, ami hanyingert okozhat.:)
2016. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Agyadra ment a terhességtől való rettegés, az a bajod. :) Tökmindegy mit mondunk, úgy látom.
2016. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első kimaradt menstruáció előtt sztem felesleges tesztelni, nem fog semmit se mutatni. A beágyazódás maga kb 10 nap, ha jól tudom, ilyenkor még embrió sincs. A hasad biztos nem nő ennyi idő után. Bebeszéled magadnak a tüneteket, ezért fizikailag is produkálod őket.
2016. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!