Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvételi eredmények 15. dpo...

Vérvételi eredmények 15. dpo (nem várt napja) reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csütörtök óta halvány pozikat tesztelek, ami szombaton picit erősödött ma hétfőn meg már szép pozi volt, tehát erősödik :) Ma voltam progit és HCG-t nézetni.

124 I/L a hcg

progi 41,7 nmol/L


Progi nekem kissé alacsonynak tűnik, holnap megyek endokrinológushoz, remélem ír fel progipótlást.

Sokat olvasgattam nem tudom minek, mert csak összezavart, volt aki hasonló értékkel eljutott a szülésig, volt akinek hamar elment a babája. (De azt nem láttam hanyadik dpo-n voltak)


Tudnátok nekem hasonló értékekkel szolgálni? Illetve tapasztalatokkal, hogy mi hogyan alakult? Reménykedhetünk, hogy velünk marad? Tavaly volt már egy vetélésem, akkor a TSH értékem magas volt 4,8, de most 1,3 ez szépen javult.


Előre is köszönöm.



2016. nov. 21. 19:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)


15. dpon voltam ugye vérvételen kaptam pótlást.

19. dpon is voltam vérvételen, mert izgultam :D 93,3nmol/L lett a progi, tehát szépen nőtt :)

Most pénteken kell egyébként progit nézetnem, remélem minden ok lesz.

Nekem viszont semmi barnázás semmi nincs ami egyébként progihiányra utalna.


Jó babavárást neked is :)

2016. nov. 28. 12:33
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki még erre járna, már 7 hetes a mi kis csoda fiúnk :) Szóval minden a lehető legjobban alakult! Mindenkinek sok sikert!
2017. szept. 21. 21:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok Hozzá! :)
2017. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
7 hetesen honnan tudtad hogy fiú??...
2020. júl. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, talán, ha rápillantanál a dátumra, látnád, hogy 2016-ban tettem fel a kérdést, és a válaszom, hogy 7 hetes a kisfiúnk már 2017 szeptemberében íródott... mivel már akkor 7 hete megszületett.
2020. júl. 9. 12:07
 16/16 anonim válasza:
Bocsánat nem figyeltem :)
2020. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!