Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt után mennyi idő...

A nemvárt után mennyi idő múlva jelentkeztek nálatok a terhességi tünetek? És kinek mi volt a legelső tünet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 15:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Nekem nem tervezett a babám, viszont semmit nem vettem észre. Annyi volt hogy ket hete kesett... De ez nalam elo szokott fordulni evente 1-2 alkalommal. De azert vettem egy tesztet es hat erosen ott volt a masodik csik:) a masodik tesztem is pozitiv lett. Most vagyok 8 hetes es eddig semmit nem vettem észre. Talan surubben jarok a mosdoba es a mellem erzekenyebb de ezen kivul semmi mas. :)
2016. dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia. En meg nem vagyok "babás", de 2 napja kesik, kedden vagy szerdan fogok tesztelni. Tegnap a teszt meg negativ volt (nalam a mai a 14.dpo) remelem nem csak a hormonok szivatnak. Eddig soha nem kesett, max elobb jott. Tuneteim? Nagyon sokat pisilek ( dwe fel is fázhattam mert sokat trüsszögök)

Szaraz voltam mar egy hete. Tegnap ujra bo kremes folyasom volt. Neha menzesz szeru alhasi fajdalom, èg a gyomrom. Szùr neha a bal oldalam (tompàn) :) drukkolok

2016. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem is késik de a teszt nega ,ugyhogy valószínűleg csak késik,sokminden bezavarhatja a ciklust
2016. dec. 5. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!