Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam hüvelyi uh-n és...

Most voltam hüvelyi uh-n és elég vastg a méhnyálkahártyám ennyit tudott mondani mondani az orvos és hnap megyek vérvételre lehetséges h terhes vok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a második terhsségemnél voltam pár nappal a mensi kimaradása után és nekem is ezt mondta a doki, vagy még azt jelezheti , hogy meg fog jönni. Nekem is ezt a két lehetőséget válaszolta, de mivel akkoriban még pontos volt a ciklusom, tudtam, hogy már késik a mensim és volt két poz. tesztem is, úgyhogy egyértelműen csak terhességre utalhatott. Remélem nálad is ez van ha csináltál már tesztet, akkor meg biztos az öröm. Ha így lenne, gratulálok!
2008. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl korán mentél előfordulhat, hogy csak ennyit látott tényleg. A vérvétel majd mindent "megmond". De ha van már pozitív teszted, akkor már erősen reménykedhetsz!!!
2008. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!