Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az xepil teszten ez most egy...

Az xepil teszten ez most egy nagyon nagyon halvány pozitiv vagy inkább negatív? Nem tudom eldönteni! (kép lejjebb) vagy ez minden teszten kijön? még mensi előtt vagyok néhány nappal!

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 19. 13:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Na a legutolsón határozott halvány. De ilyen korán ne estivel szórakozz xD bedilizel. Reggel hajrá szép lesz! Várom a képet ;)


8hkm

2016. dec. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Ma reggeli tesztem 😊


[link]

2016. dec. 23. 12:05
 23/32 A kérdező kommentje:

Meg egy kép :


[link]

2016. dec. 23. 12:07
 24/32 A kérdező kommentje:

Meg egy kep 😍😍😄😀


[link]


Olvastam hogy az X epil nagyon lassan erősödik ... Viszont sajnos csak ez az egy van itt a közelemben amit venni tudok!


Remelem holnap mar határozottabb lesz es akkor az kerül a fa alá ;)

2016. dec. 23. 12:10
 25/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező!megnéznétek az én tesztemet is?13.dpo x-epil...

[link]

2016. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Szia ! Én így gondolom hogy ez pozitív lesz :) szerintem tesztelj holnap reggel is ! Bar latom hogy te is xepilt használsz ! Nekem nagyon lassan erősödött ! De azóta határozott pozitiv viszont karácsony harmad napján ,26-ÁN ! Elkezdtem barnazni ! Par cseppnyi volt , csak a tisztasági betét bőven eleg volt ! Majd 27en volt vérzés is kicsi de görcs nélkül ! Inkább hasfeszulesnek mondanám ! Berohantam az ügyeletre a pozitiv teszttel de haza zavartak hogy hogy gondolom en ?!?! Hiszen ilyen korán meg nem nem látnak semmit ! Nem gondolom hogy majd adni fognak terhesség megtartó gyógyszert ugy hogy nem lett megállapítva hogy méhen belül van e ?!? Menjek haza varjak szépen es fogadjam el hogy a termeszet szelektál ! Lehet hogy menstrualni fogok ! ezt mondtak nekem ! Nagyon bunkók voltak ! Szarul esett , de el kell fogadjam azt hogy a termeszet tenyleg szelektál ! Azóta persze nem volt vérzés ! 26-ÁN barnazas,27-en kicsi vérzés eleg volt a betét ! Mindez görcs nélkül ! Tegnap mar szinte semmi ! Ugyhogy en most várok ! Január közepére van időpontom a nokimhoz ! Majd tesztelek a hetvege fele !

Es addig is reménykedem hogy megmaradt a babám ! Ami van tüneteim az csak a has es derék feszülés ! Mas nem igen !


Neked drukkolok nagyon ! Írd meg mi lett !

2016. dec. 29. 10:00
 27/32 A kérdező kommentje:
Jah es en is csináltam lh tesztet jostesztkent ... Full pozitiv volt 3 napon keresztül ! Pedig nekem a ciklusom első napjaiban ( minden hónapban az 5-6 naptól szoktam tesztelni, mert eleg változó szokott lenni a ciklusom ) sokszor meg kis sem jön a második csík ... Annyira negatív ! Ez reménykedésre ad okot !
2016. dec. 29. 10:05
 28/32 anonim ***** válasza:
Először is köszi hogy írtál!!Szurkolok neked nagyon!Tényleg jó bunkók voltak!El se hiszem!Nyilván nem hiába mondják,de basszus a stílus nem mindegy!Legalább annyit mondhattak volna hogy mivel nem tudják kizárni a méhen kívülit ezért nem adhatják ki de szedj magnéziumot és pihenj sokat.Ennyi,emberség,empátia..Egyébként úgy tudom rutascorbint adták régen vérzésre nem tudom az vényköteles e?Nekem sincs görcs inkább ez a feszülgetés vagy nyilallás,szerzek valami érzékenyebb tesztet hátha!:)Pihenj sokat!
2016. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm , aranyos vagy ! Feküdtem is sokat , meg szedek magnéziumot ! Es igen , nem az a baj amit mondtak, hanem ahogy mondtak ! Persze az ember megérti hogy tenyleg meg nem lett megállapítva hogy méhen belül van e ... De ezt el lehet mondani normalisan is ! Régóta várunk a babára ! Na mindegy ! Majd írd meg a fejleményeket ! Kiváncsi vagyok .... :)
2016. dec. 29. 11:17
 30/32 anonim ***** válasza:

Szia!sajnos nekem meg fog jönni..tegnap már elkezdtem barnázni és a hőm is leesett az lh teszt is negatív már..

Te hogy vagy?remélem minden rendben!Vigyázz magatokra! :)

2016. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!